Auto NESI /img/frontend/nomap.png"

Разгледайте положителните мнения стилово, как са написани запетайките, как някои думи се натъртват с главни букви, стила на писане, оценките и записаните имена. Не се подвеждайте по тях, колите са лъснати, но повечето са отремонтирани от удари. Да не говорим, че за да попиташ нещо по колата трябва да викнеш "шефа", който си седи някъде на топло, пазарлъка е забранена дума, колите нямат книжки, а гумите са лъскави като главата на Слави Трифонов. Типичния шано джамбаз, който е открил начин да се рекламира в сайт като бгработодател.

За всички които се лъжат от положителните мнения, загледайте се в стила на писане на мненията, имената, разтоянията след запетайките и прочие. За колите - доста надути, за ударени и лъснати колички с гуми, гладки като кремвирши. А и за да питаш за цена трябва да изчакаш Шефа да дойде да ти обърне внимание...

Аз също мога да кажа,че съм доволен от тази автокъща.Когато закупих моят автомобил ми направи впечатление,че всички автомобили са подбрани с добро качество.Доволен съм и от моя избор за автомобил и най вече от здравината му!

Закупих автомобил от автокъща Ауто Неси,беше ми пояснено за разхода на гориво на автомобилите между които се двуомях и здравина на ходовата част,както и за цената на консумативите и наистина получих добър съвет послушах ги и наистина не сбърках,автомобилът които взех е с нисък разход и здравина както ми бяха казали.Благодаря им за коректността,търпението и вниманието!Лично аз ги препоръчвам с две ръце.

Абсолютна коректност и уважение,с удоволствие я препоръчвам!

Доволен съм и им благодаря за коректността.

Мога да кажа смело за тази автокъща,че автомобилите са им доста запазени и технически изправни за което се убедих лично в това.Незная за другите и не мога да отговарям за тях но аз лично съм много доволен от тази автокъща защото автомобилът които си закупих и бях гледал по интернет се оказа едно към едно.С две думи честност,коректност и уважение на клиента.

Много съм доволен от фирма Ауто Неси,заплащането беше точно навреме отношението също,както и осигуровките.Това,че съм бивш служител си бе по моя вина за което до ден днешен и съжалявам.Управителят е много уважаван и влиятелен човек,а колкото до коментара на ludata,че не е доволна от тях ами като гледам с какви правописни грешки само е написано мисля,че ви става ясно що за човек е и няма как да бъде взета на работа,защото фирмата много държи както на интелигентни,възпитани и ОБРАЗОВАНИ служители!

хора пазете се от продавача на авто къща auto nesi мазен лажлив циганин  всичките коли са му за скрап нито една няма хубава а работниците му се оплакват от него че неги осигорявал и ним плаштал  навреме и ги биел

Аз съм много доволен от тази автокъща закупих си автомобил които все още карам и отношението на хората работещи във фирмата както и управителя е на ниво подходиха с много търпение и уважение така,че единственното което мога да кажа за тази автокъща Ауто Неси е едно голяма БЛАГОДАРЯ за търпението,уважението и качеството на автомобилите които предлагате!