Д и Д експрес /img/frontend/nomap.png"

Д и Д експрес

С удоволствие научих за фалита на фирмата.Тези хора,Димитър и госпожица Таня Георгиеви са съсипали толкова човешки съдби,че заслужават всичко ,което им се случва.Честито на всички колеги ,които се отърваха от този ад.Срещнах страхотни хора във фирмата, но с това ръководство нямахме шанс.Ако дам воля на чувствата си ще стане страшно, но ще запазя добрия тон.Честит фалит г-н Георгиев.

R. I. P. Д и Д Експрес. Това се очакваше мога да напиша доста неща но вече няма смисъл фирмата си замина заради лошо управление и постоянни лъжи.

Привет бивши колеги!
Ние сме също бивши колеги, напуснахме преди една седмица. Напуснахме 4-ма в един ден от офис Стара Загора. Причините са много. Екипа ни беше задружен и нямаше интриги между колегите. Това обаче не се харесваше на управителя с Стара Загора. Тормозеше ни постоянно. Всички му бяхме криви и виновни, освен един-харесал си е човек който му се подмазва всеки ден и го гледа в очите. Този човек беше винаги прав, макар, че е пълен некадърник. На компютър работи супер бавно и за година нищо не е разбрал, пълен профан, но за шефа на офиса той е перфектен. Подиграват се двамата с останалите служители. Момичето което работеше в офиса, вършеше всичко и в офиса и в склада, но все беше виновна. Куриерите, работиха бързо и коректно, но все бяха виновни. В склада момчето си вършеше много добре работата, но според управителя и той за нищо не ставаше. Обижда, повишава тон. Случвало се е на куриер да не излязат парите от оборота с 20 лв., моментално е набеден, че ги е откраднал и иска да го гони, все търси пратки които той лично и довереният му човек са забутали в офиса, а изкарва куриерите, че са ги откраднали. И управителя и неговото протеже, работят по 3 часа, през другото време ги няма. Работното време е от 9ч. до 18ч. но ако дойдем в 9 без 15 сме глобени, защото в 9 куриерите трябвало да са тръгнали, а в 10 още не са извадени пътните листи и пратките не са чикирани, това е работа на подмазвача. Заплатите се дават под масата, като нямаме право да си вземем бележката на която се разписваме. Колите са строшени, пълна лудница. Некоректност, подигравка с работниците. Щях да забравя, работи се минимум 10 часа, за които не ти се заплаща. Съботите които работим също не се заплащат. А ми да му е честито сега, да си намери балами да му работят и да ги тормози. А Георгиев избра него пред нас. Ами как иначе, ГАРГА на ГАРГА око не вади. Бягайте от тази фирма, докато е време колеги.

Мошеници............

КОЛЕГИ МЕН МЕ УВОЛНИХА ДИСЦИПЛИНАРНО ПОРАДИ СЛЕДНИТЕ ПРИЧИНИ.ЕДНА СЕДМИЦА ПРЕДИ ДА МИ ИЗТЕЧЕ ПРЕДИЗВЕСТИЕТО,ПАЛЕТО НА ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ. ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ ДОЙДЕ В ОФИСА И КАЗА ЧЕ МОГА ДА НЕ РАБОТЯ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА С УВЕРЕНИЕ ЧЕ НЯМА ДА БЪДА УВОЛНЕН ДИСЦИПЛИНАРНО.ДРУГОТО Е ЧЕ НЕ МИ ИЗЛИЗАТ 8.122.38ЛВ.АЗ ЗАГУБИХ И ИЗПРАХ ЕДНА СУМА НО ДРУГИТЕ СЪМ ГИ БИЛ ОТКРАДНАЛ.ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ СЪМ ГИ ОТКРАДНАЛ ЗАЩО НЕ МЕ УВОЛНИХА ВЕДНАГА. М.АВГУСТ,СЕПТЕМВРИ,ОКТОМВРИ,НОЕМВРИ И ДЕКЕМВРИ МИ МИ УДЪРЖАТ ОТ ЗАПЛАТА.ЗАДЪРЖАХА МИ И ТР.КНИЖКА КОЕТО НЯМАТ ПРАВО.ЗА 10 ДНИ ПАРИТЕ СТАНАХА С ОКОЛО 3.000ЛВ ПОВЕЧЕ.ИГРАЯТ СИ С ХОРАТА ПРИ НАПЪСКАНЕ.САМИ СИ ВОДЕТЕ ИЗВОД КАТО В ТРОЯН СЕ СМЕНИЛИ НАД 25ЧОВЕКА ЗА НЯКОЛКО ГОДИНКИ.ТАНЯ ГЕОРГИЕВА,ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ И ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ....... СВЕТАТА ТРОИЦА НА Д И Д ЕКСПРЕС ЕООД.ФИРМАТА Е ДОБРА НО БЕЗ ТРИМАТА.ЗАТОВА БЯГАТ ХОРАТА И ДАВАТ ОТРИЦАТЕЛНИ КОМЕНТАРИ.Хора не вярвайте на празните обещания.

За съжаление само мога да потвърдя отрицателното мнение за фирмата,бивш служител съм-счетоводител.
Некомпетентни некоректни и много ограничени хора са
Таня и Димитър
Много лъжи и некадърност от страна на двамата.
Съжалявам госпожица Георгиева ,избива комплексите си върху служителите ,ниско интелигентна и злобна дребна душица.
Дори не знам как съществува все още тази фирма
............... И като отговор на Ивайло Василев
Не лъжете хората,знаете много добре какво се случва.
Не се подлъгвайте да започвате работа пир тези палячовци

Фирма, която незнайно как все още съществува. Условията за работа са най-меко казано... мизерни. Всеки месец напускат минимум по 10 служители. Бавят заплати, безпричинно орязване на заплати, двойно счетоводство... Това място не го препоръчвам и на хора, които имат само основно образование. И те ще избягат на първия месец.

Най-некоректната фирма отиваш на интервю за куриер и те ти казват ами ще получава 1300 лв заплата ама трябва и след работно време да оставаш в склада да разпределяш пратки, цял ден караш разнасяш и след като приключиш в склада а склада жега мръсотия казват ти че най-много до 23:00 ще стоиш а то стоиш до 2:00 или 3:00 сутринта. Сутрин отиваш и вместо всичко да е ок ти стоиш и чакаш камиони един час недейтеда се лъжете да ходите там да работите излизате отпуска за една седмица и на заплата минус 150 лв а за заплатата да не говорим казват едно а то съвсем друго не си губете времето с тази фирма пародия на куриерска фирма

Аз работя в 'Д И Д Експрес' от 15.08.2016 г, започнах като шофьор-куриер на товарен автомобил над 12 т, на шестия месец си направих самостоятелна оценка на работата подписана от всички отговорници с които имах нещо общо. След предоставянето и на Димитър Георгиев, по моя инициатива, поех на отговорност като бригадир на товарните МПС, трудовото ми възнаграждение беше повишено. След След още 5 месеца пак по мое желание и след уточняване на параметрите на длъжността съм 'Ръководител транспорт'. Моя отговорност е целият автопарк на фирмата, застраховане, договори, ремонти, закупуване на нови МПС, връзки с КАТ, ДАИ и др. Не съществуват проблеми между мен и ръководството. Доказвам това което мога и знам всеки ден и във всеки момент.Всички от колектива знаят , че могат да разчитат на мен, не само сега, и преди , като куриер. Работя не само за собствено удовлетворение , но и за просперитета на фирмата. А всеки който мрънка и е недоволен.......е просто некадърен, да докаже полезността си, за себе си и за фирмата!
Ако не вярвате....ул.Неделчо Бончев 10...и ще ме откриете!!!

До колкото виждам, по стар български обичай, само се плюе от анонимни бивши служители, които дори се хвалят колко малко работа са имали и какво са ограбили от фирмата.

Аз съм от сравнително скоро във фирмата и нищо лошо не съм видяла. Нито като отношение, нито съм била прецакана. Има своите минуси, разбира се, но коя фирма няма минуси.

Работя усилено и ми се плаща. Офисът в София е малко неугледен, но все пак го приемам, предвид това, че е куриерска фирма. Няма социални придобивки.