Мирмакс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Мирмакс ЕООД

Работих в един от магизините им преди доста години и трябва да кажа,че Мирослав се държеше много добре с мен.Нито ме е нагрубявал,нито ме е обиждал.Вярно,заплащането беше само 450,но пък никога не са ми бавили парите и винаги съм можела да разчитам на тях.Освен това аз имам късмет да не съм в магазин с Петя,което правеше работата много спокойна.Според мен тя правеше обстановката на Графа напрегната с мрънкането си.Как може при положение,че магазинът е чист,стоката подредена,а клиентите най-любезно обслужени,да не даваш на колегите си да седнат за малко и да ги държиш на крак цял ден?

Zdraveite, iskam da kaja na vsichki ,koito chetat saita che nishto ot napisanoto ne e vqrno . Az rabotq v Mirmaks veche devet meseca zaplashtaneto e 500lv i me osigurqva na 500 lv , dovolna sum kakto ot zaplashtaneto ,taka i ot rabotodatelq. Nikoga ne me e ubijdal ili nagrubil , mnogo puti mi e vlizal v polojenie i sum si poluchavala zaplatata sus sedmica napred . Neznam zashto sa tezi ubidi po negov adres , no znam edno, kakvoto si poseesh tova shte pojunesh ! Sus sigurnost, za da ubidi nqkogo e imal osnovanie , nai veroqtno sa se podigrali s doverieto mu i sa otkradnali ot magazina . Za men rabotata v Mirmaks ne e rabota a udovolstvie i sum shtastliva che popadnah na dobur shef i hubav magazin s tolkova golqmo raznoobrazie i krasota !!!!!!!!!

не не не ужас не работете за този човек,аз най дълго се задържах там но искам да се махна....

Искам да кажа на бъдещитете момичета които мислят да работят за този ужасен човек да не го правят !!!! Работих за него  за кратко време и никой никога не се е държал толкова гадно и надменно с мен . Всеки ден идва до магазините и започва да ти вика пред клиентите как за нищо неставаш,че си мързелива или глупава. За мен този тип е човек комплексар ,който се чувства много велик когато вика и крещи по млади и по слаби момичета и точно поради този факт невзима по възрастни жени. Друго нещо което ми прави лошо впечатление е ,че нещатата които продава са много стари поне от 2 години повечето са почерняли. Кара служителите си да лъжат клиентите че нещата които продава са италиански а те ВСИЧКИ са КИТАЙСКИ ,както и че били с РОДИЕВО покритие ,но и това е ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА. Надявам се че четейки това никое младо момиче НИКОГА няма да се излъже и да работи за този мошеник на когото му пожелавам целият му бизнес да пропадне и да работи за човек ,който ще се отнася така с него както той с нас :)

Местоположението е добро и със сигурност удобно за повечето хора, имайки впредвид най-вече, че наблизо минава метро.. пък и все пак това си е центъра. Преди месеци, когато бях на интервю шефа ми се стори много мил и симпатичен като човек, но определено бях сбъркала. Каза, че бил ме харесал и ставам за работата, пък и на мен условията като цяло ( както ми ги представи на интервюто ) бяха приемливи. Следващият ден ми беше пробен и отношението му веднага си пролича и се разбра колко добре се отнася със служителите си. Аз още не бях подписвала никакъв договор с него, все пак беше пробен ден и веднага се появи държанието на човек, който като има 2 магазина.. все едно е кой знае какво.. надменен, присмиващ се и недоволен - какъвто и да е оборота. В крайна сметка реших да не почвам, виждайки какъв шеф е отсреща ми. Моето мнение определено е отрицателно за Мирмакс ЕООД!

Аз работех в тази фирма 7 месеца и съм много щастлива,че от доста време не съм там!Шефът те унижава,сваля,плаща ти малко,не ти предлага никакви нормални условия за работа и куп други ненормални неща!Висиш цял ден на крак не зависимо дали има работа или не,не може да излизаш от магазина,както и нямаш обедна почивка!Работиш 10 часа,осигуряват те на 4,плащат ти 400 лв..Колектива е просто ....много зле!Всеки ден интриги и пълни глупости!Дори самата аз не зная как съм успяла да се задържа толкова дълго време там!?Не знам какво да кажа,освен,че изобщо не им завиждам на момичетата,които тепърва ше работят или работят там!Те сами ще видят защо!..

Бях повикана на интервю за работа от тази фирма. По телефона мъжът звучеше любезен,но когато на следващя ден отидох на интервюто бях потресена от ужасното му отношение. След като собственикът разбра че септември месец може да бъда студентка започна да повишава тон и ме попита дали съм грамотна и дали въобще мога да чета какво пишело в обявата.Според мен такова отношение е немислимо , дори не ми даде възможност да обесня как стоят нещата.. Силно съм разочарована..Видях че отново има пусната обява за работа, но смятам че с това отношение няма да успее да си намери персонал, а  ми е жал  за горките момичета които работят при него...

Относно тази фирма, тя се занимава с продажба на имитационна бижутерия. Магазините им се намират на Граф Игнатиев 9 и Цар Шишман 15.Първото, което прави впечатление е за много лъскав магазин и тн.Всъщност там се продават китайски боклуци от Илиянци на тройно по-скъпа цена.Аз работих там 2 месеца и бях освободена.Работната заплата е 450 лв.Работното време е 10 часа,а те осигуряват на 4, но ако искаш пълни осигуровки ти орязват заплатата.Шефа навиква непрекъснато и те прави на парцал пред клиентите, ако например навън вали и по пода има стъпки.Или ако някоя крушка е изгоряла, а ти не си я сменила.Е как да стане този номер като едновременно обслужваш клиенти и нямаш право да излизаш от магазина дори да ядеш.Никакво свободно време.Работиш от сутрин до вечер по 6 дни в седмицата.А ако решиш да надигнеш глава ставаш неудобен те изхвърлят и не ти плащат последната заплата.