Magnum Industries Ltd./A.L. Filter /img/frontend/nomap.png"

Magnum Industries Ltd./A.L. Filter

Днес в 10ч.бях на интервю за работа във фирмата и всичко беше наред докато не реших да бъда откровенна и да кажа че съм решение на ТЕЛК и съответно след като бях пткровена ми казаха че поради тази причина няма да ме наемат на работа т.е. бях дискреминирана понеже имам документ за намалена работоспособност,Трябваше да скрия че имам здравословни проблеми ли?

Работих в тази фирма няколко месеца и ето какви са ми впечатленията:
1.Заплащане - повече от мизерно. Средна заплата 300-350 лева, без особена промяна като ти изтече изпитателният срок, на мен ми я увеличиха с 50 лв (бруто).
2.За уважение от ръководството и дума не може да става. Евреинът дори не поздравява служителите като ги види в коридора. Всички мениджъри са с вдигнати до небесата носове, а много от тях нямат необходимата квалификация за постовете си.
3.Привилегии - никакви! Абсолютно никакви! Освен ако не броим фирменото парти... и партитата, където ходят само "богоизбраните"...
4.Фирмена сигурност - няма такова нещо. Ако не си удобен, намират начин да те изхвърлят.
5.Ангажираност - много работа, недобре платена. Остава се и извънработно време, изпълняваш задълженията на други хора.
6.Потенциал за развитие - няма, освен ако не топлиш постелите на някой мениджър.
7. Местоположение - не е толкова отдалечено, но е изключено да ползваш паркинга, ако не си на мениджърска позиция.
8.Колеги - има доста свестни хора, но заради ръководството е пълно с интриганти и такива, които се чудят как да те закопаят, за да блеснат пред шефовете.
9.Работна среда - зле. Има хора, които работят в стаи без прозорци, само на изкуствено осветление. Направиха ремонт, луксозен коридор и мизерни стаи.

Може ли да получа информация за фирмата - работна среда, заплащане. Виждам, че търсят персонал.