Magnum Industries Ltd./A.L. Filter /img/frontend/nomap.png"

Magnum Industries Ltd./A.L. Filter

Успех

Там те карат да работиш по 12 часа това е Незаконно

За Минимална работна заплата н колко е 480 ли?

Мнения за тази фирма че гледам младите хора един по един отиват да работят там близо 40 човека добро ли е там или лошо май мисля да ходя там?

ne hodete v tazi mizeriq! otvratitelni otnosheniq kakto v administraciq taka i v ceha. ima dvama trima choveka koito vurtqt firmata. pazete se ot tqh Zerrin i Daniela.

Тъжно е, но е в голяма част истина. Не мога да гледм на страни, колкото и да би ми се искало. В някаква степен дори се срамувам, защото хората не само мислят това, което са споделили, но и го разпространяват, за да "предпазват" другите...
Малко повече от минимална работна заплата за ниво общ работник. Да. Изисквания към заеманата длъжност: нито образование, нито опит, никаква квалификация...
Ваучери за храна (40 лв.).
Безплатен транспорт в града (21 р.д. х 1 лв. х 2 посоки = 42 лв.) и от близките села (21 р.д. х 2 лв. х 2 посоки = 84 лв.).
Общо добавки: 82 лв. за жители на Русе / 124 лв. за жители на близките села.
Дори и с тези добавки, пак е малко.
А положението за заплащането е просто: "...щом държавата ви е определила, че с тази минимална работна заплата може да се живее...", защо за неквалифициран труд, полаган от хора в голямата си част със завършен 8 клас, да трябва да се плаща повече?...
Грубо звучи, но е другата страна на "монетата".

Работил съм дълго във фирмата на мениджърска позиция.
Като чета мненията по-долу се питам защо не отивате на среща с управителя и да споделите притесненията си с него!
Имате сериозни оплаквания към условия на труд, към работно време, към извънреден труд. Отивате и ги казвате, защото той се занимава с твърде много неща и не може да знае за всичките ви проблеми. Когато работех там вземаше отношение, ако някой се оплаче. Възможно е също да вдигне индивидуално заплата, но първо ще извика прекия началник да се посъветва.
В човешки ресурси са много слаби, главно защото са безгласна буква. Преките началници по производствата са нервни и викат, защото са между чука и наковалнята. И на тях им викат и то повече от на вас.
Да, има много хора без образование за длъжността си. Фирмата разчита сама да обучава кадрите си, което за млад човек в администрацията е голям шанс.
Да, заплатите са трагедия. Така и не се научиха, но и това ще дойде.

Работиx 3мес. през 2015. Заплащане _ на минимална заплата - рабата - БОЛ! Липса на съблекалня, няма баня 1 микровълнова и опашка на обяд по време на кратката почивка! Двама примитивни типове _ мангали колят и бесят - Гюнай и другия олигофрен( забравиx името) ПРИМИТИВИЗМЪТ блика и шурти!

ОТВРАТИТЕЛНА ФИРМА,МИЗЕРИЯ В ЦЕХОВЕТЕ 50% ОТ ХОРАТА В ПРОИЗВОДСТВОТО СА ОБРИНАТИ ОТ ЛЕПИЛАТА,ЖЕГА ЛЯТОТО АМА ЖЕГА НАД 40 ГРАДУСА СТУД ЗИМАТА АЗ РАБОТЯ С ЗИМНОТО ЯКЕ.РАБОТИ СЕ ПО 12 ЧАСА ПО 4 ДЕНА + СЪБОТА ВЕЧЕ И ПРЕЗ ПРАЗНИЦИТЕ,НЯМА ДЕЛНИК НЯМА ПРАЗНИК НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВА ДЕЦА. ИМА ЛИ?НЯМА ЛИ?КОИ ДА ГО ГЛЕДА ,понеже вече няма хора целият град знае за тази фирма.ЗАПЛАЩАНЕ МИНИМАЛНО ЗА БЪЛГАРИЯ...ОТПУСКА ООООООО САМО ЛЯТОТО 1 СЕДМИЦА И ЗИМАТА 2 СЕДМИЦИ МНОГО ТРУДНО ПУСКАТ ПРЕЗ ДРУГОТО ВРЕМЕ ДАВАШ ОБЯСНЕНИЕ ЗА КАКВО ТИ Е? ,,НАЧАЛНИЦИТЕ,, АКО ИМА 5 броя да стаьат пак ще е добре,останалите са СЕЛЯНИ...ако имат средно образование ще е СУПЕР.Място за почивката от 30 мин НЯМА .За болнични няма проблем всичко друго е отврад от сградата-до въздухат вътре.Не препоръвам тази фирма на никои.

Не правете грешка да постъпвате там.Постоянно ще ви тъпчат и ще казват, че нищо не правите и то хора които мишкуват на бюрото си и само наблюдават работния процес.Ще получите псувни и то от началници,притова жени началници.Другото ,което е там повечето работници са човек нa някого.Много роднински връзки има там.Никой няма да ви каже браво,че сте дали всичко от себе си ,че сте работили на температура от 40 градуса но поне отношението можеше да бъде по човешко!!!

Работих 6 години във фирмата.Запо4нах като ОТКК със заплата 380 лева.Смените са 12 4асови.След 1 година най_ после ме изпитаха за клас и ми вдигнаха заплатата с 20 лева.Там има няколко 4овека ,които въртят цялата фабрика. Нари4ат ги храненици. Те само ходят и пишат докладни за колегите си. В тази фирма това е повод за уважение.За да уредят техни хора на работа са готови на вси4ко. На някой от тях близки и роднини се водят на работа без да са виждали фирмата.Това не им пре4и да полу4ават заплати и вау4ери.След един скалъпен скандал докато управителя беше в Израел с колежката ни натопиха и ни преместиха в друг у4астък .Там се работи прав 12 4аса дневна и 12 4аса нощна смяна.Прав на 50 градуса жега само с един вентилатор за който се молих месец и половина.Когато се слу4и нещо с колега се пише битова злополука. Миналото лято по4ина колежка от голямата жега,но те пак се оказаха невинни.Напуснах работа защото за 6 години заплатата ми стигна 423 лева.От нова година в графика са вкарани и съботните дни .Има слу4аи когато работиш дневна ,нощна ,1 ден по4иваш и така 2 седмици без по4ивка от 48 4аса.В годината веднъж се сещат ,4е за нощен труд се полагат ободрителни напитки.Полага ти се една кафена 4ашка мляно кафе на месец.Полу4аваш го само веднъж годишно.Не препоръ4вам на никого да запо4ва работа там.В момета при минимална заплата от 360 лева има хора които са с основна заплата 358 лева и 2 лева клас.Класа който имаш при увели4ение на заплатата се прибавя към нея и няма как да вземаш кръгла сума.

Анархия от всякъде, не знаеш кой ти е началник - всеки с по висок ранг от теб те командва, условия на труд - ужасни, миризма от лепила, разтопен бакелит, прах навсякъде.Работното време е 12 часово за заплата от 350 лв., а дане говорим за отношението на началниците - викане, обиждане, ритане на филтри от гняв и стискане на юмруци като ти крещи, в погледа омраза. В отдел човешки ресурси същата работа, за тях щом не си началник си треторазряден човек никакви човешки отношения.Всичко което са писали за фирмата отговаря на истината, не смятам за нужно да се повтарям.