РИОКОЗ /img/frontend/nomap.png"

Толкова са го Закъсали че има обява че

Търсят Доброволци без заплащане?

Ха хаа

Rabotia v riokoz Haskovo kato himichen laborant - imam 23g. trudov staj! Zaplatata mi e smeshna-243lv. kato se obloji i plosak danak- chisto vzimam 330 lv. - smeshno e !!!

Заплащането е под всякаква критика, колкото да не умрем от глад, за разлика от нас началниците са с тройно и четворно по високи заплати, назначават си свои хора, без да имат и най малка представа от работата, която им се предлага, нямат даже и компютърна грамотност, повишават им заплатите без да са заслужили за това, и въобще си правят каквото си искат

НЕ зам как със заплата от 248 лева ще спрат корупцията в РИОКОЗ ВАРНА - по скоро държавата в частност директорите на РИОКОЗ насърчават усилено развитието на корупцията, не може нормарен човек да взема 250 лева на месец и да живее !!! Та ако някой ми каже че няма корупция в РИКОЗ ВАРНА да си гледа работата !!!

Държавната работа в момента е наи-нископлатената. Дано се оправи малко положението, че ще търся друга работа

Заплащането в РИОКОЗ е направо смешно сравнено с количеството работа, което трябва да се върши и постоянното навикване от началниците. Има някоя и друга привилегия от типа на някой лев за дрехи и нищо повече и отпуска, която ти е сигурна но така или иначе не ти я дават когато ти е необходима. КОлегите са си на ниво, но работната среда е ужасо напрегната.

AZ SAM MAIKA KOQTO SI GLEDA DETETO SAMA I VAPREKI TOVA NE MI BESHE OSIGURENO POSTOQNNO RABOTNO MQSTO, VAPREKI CHE MI BESHE OBESHTANO TAKOVA! NAPUSNAH SI PREDISHNATA RABOTA, KOETO NE HARESVAH NO PONE BESHE SIGURNA! A SEGA TOCHNO SRESHTU ZIMATA OSTAVAM BEZ RABOTA! EEEEEEEEEEEEE TOVA GPOTINA RABOTA LI E! AZ MISLQ, CHE E UJASNA!