Кантек / Cantek (Canon&Ricoh) /img/frontend/nomap.png"

Кантек / Cantek (Canon&Ricoh)

Бих искал да напиша това онова за милата фирма кантек,която представяте ли си щяла да става ЕООД???ХА-ХА-ХА-ХА!!!Е останаха ли пари от сватбата че да стигнат за регистрацията гусин боров?Явно като се имат предвид мизерните заплати на служителите,едва ли сте разпорил дюшека със спестяванията!!!Продължавайте все така,защото за съжаление в нашата държава е рай за фирми-кръвопийци като вашата!!!

Роднинска фирмичка, където 10% процента работят за всичките роднини и махленски приятлчета на децата на шефовете, които също са там.... мн зле.

Сменил съм много фирми. Не знам каква е била фирмата преди, но сега съм много силно впечатлен. Увачават служителите (поне в отдела в който съм аз) и не наслагват излишно напрежение. Фирмата е пълен антипод на Еконт Експрес, където всичко е с главата надолу.

Смешна фирма със смешно заплащане.Работих там като шофьор-доставчик.Не искам да казвам колко ме беше срам когато ходех с опърпаното рено клио,92-ри набор,цялото излющено при клиентите да им нося поръчаната от тях стока...Много по-здрави Майчо!!!

По-добре не ходете там, рано или късно страхотно ще се разочаровате. Лъскава сграда и високи самооценки от страна на шефовете /Милчо Боров и Петър Петров/, но само толкова. Заплащането е много-много под средното в бранша и не търпи актуализация с години (ако може да им се работи за децата, къщите и колите без пари - най-добре).
Един голям балон, който вече се е спукал, но бавно издиша - това е великата фирма Кантек

Качествени специалисти се привличат с интересна работа, удовлетворяващи финансови условия и приличен социален пакет. В противен случай остават посредствените...

не ми се иска да коментирам

добра фирма

На мен ми харесва тук!Койчо, знам те кой си, ще ти спра отстъпките.

На PR ми намирисва работата. Това не причличат на думи на служител. Като клиент съм недоволен от отношението.