Бонев Софт Одитинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Бонев Софт Одитинг ООД

Програмта е зле, фирмата особено офиса във Варна е зле, заплащането...ако кажете, че искате 600 лева чисто това означава, че основната Ви заплата ще 765.40 обръщам внимание на стотинките...Програмта...осчетоводявате фактури в модул Счетоводство и на всяко фактура натискате F4, F5 в зависимост дали е за покупки или продажби само и само да взеле в дневника иначе се осчетоводяват, но не влизат в днивка. С две софтуера е озстарял зверски, насочен е към колеги работили в комунизма и познаващи всики стари документи, които почти не се ползват... А бе не си губете времето там...

Работил съм в офиса във Варна и мога с чиста съвест да кажа, че е ужасно...Управителката е изключително злобна, с брутално гадно отношение към подчинените никакво уважание, през ден се работи извънредно без естествено да се заплаща, крещи, обижда, кара те да се чувстваш най-големия некадърник и идиот, търси хора със счетоводно образование, а в същото време ти казва колко си некадърен, че не знаеш софтуерни неща. Дава ти Excel-ска таблица с над 300 грешки и очаква, след катоя прочетеш веднъж да ги знаеш всичките. Обучението протича по следния начин. Давата празна база на Ажур, казва ти да натиснеш F1, за да излезе ръководството, което може би около 300 страници, дава ти задание за работа и ти казва чети и го прави. В случай, че питаш нещо, което не разбираш се почва зверене и каране, защо питаш след като си го чел. Програмата е направена много сложно, за да им вървят автоматичните операции трябва да се създадат един куп документи (повечето използвани през комунизма-това го знам от по-възрастни колеги), което усложнява много работата - пример е модул Склад, да не говорим, че всяка корекция, която се направи излиза в червено и не можеш да коригираш вече създаден документ, а трябва да го анулираш, да издадеш нов и естествено да ги осчетоводиш и двата, което в днешната динамична работа е изключителна загуба на време. Колегите бяха ок, местоположението на офиса беше супер, но с това се изчерпват положителните неща. С две думи има много по-добри и съвременни програми от Ажур, и много по-добри управители от тази... даже не знам как да я нарека...това е най-лошия, най-бруталния човек, който познавам. Имам чувството, че тя живее, за да ругае, обижда, да принизява до нивото на мравка, да тъпче, да мачка, да се гаври и подиграва на хората около нея.
P.S. ако искате все пак да работите там, научите функциятя vlookup в Excel, тя смята, че след като знаете това значи познавате целия Excel...супер зле.......

Статистика: Два от пет потребители работят с Ажур.
Просто статистика....
Няма кавкво повече д9а напиша. Глупаво е да се спори със статистиката.

Продукта може да е ажур ужас за хората които от 90-те не са се запознавали подробно с развитието на фирмата, а то е огромно. Ажур Л5.5 се е превърнал в един от най-добрите продукти за цялостно управление на бизнеса. Затова ще помоля ако някои пише против него поне да се запознае с това как изглежда програмата и какви опции дава и тогава да пише пак...

Не знам какво имате предвид под ужасен продукт, но според мен, няма друга по-добра счетоводна програма у нас:)
Евала на пичовете,защото, който и да е човекът който им е давал акъл как да я направят, е разбирал от европейско счетоводство :)
Успех!

spodelqm mneniqta otnosno schetovodniq im produkt. ujasen e!

не работя там, но софтуера е крайно остарял и не става за нищо, не знам защо толкова хора продължават да го ползват при положение, че няма никаква гъвкавост и справки по желание на клиента

Работя във фирмата и съм много доволен. Заплащането е съобразено със пазара на труда и моите интереси. Колегите са предимно млади и всички ми допадат. Екипа в които аз работя е сплотен. Офиса е на удобно за мен място. Досега не ми се е налагало да оставям извън работно време, а дори да се наложи с удоволствие ще го направя.

Софтуера, който разработваме наистина е с голяма история (което е само плюс), но несъмненно е обновен и се обновява и то все към по-добре в крак с новите изисквания на клиетите.

Не знам кой е писал, ама като погледнем, това е една от 100те най-големи ИТ фирми, наред и с търговците на техника. Не е лесно да идеш толкова напред и това е плод на усилията на екипа. А относно до това кой я ползва - ами на който му изнася. Не Вие плащате за продукт, който плаща заплатите Ви и други ползи, нали? Има какво да се желае още и от към заплати и среда за работа, както и от някои колеги, но не мисля че е толкова зле, колкото се оплакват други.

тази фирма още има ли я.
правят отвратителен софтуер - май беше ажур ужас.не мога да разбера как има хора все още да го ползват а и купуват. това е една антика като дядо бонев май го използват хора в пенсионна и предпенсионна възраст е то си е самата истина