Уест инкорпорейтид /img/frontend/nomap.png"

Уест инкорпорейтид

1 точка от 6 мнения

Охо, да там ли се докараха? Учудвам се, че още същетвуват:)

Мили хора, бягайте от всичко свързано с УЕСТ! Компанията е затънала в дългове, заплати не плащат с месеци, отношението на "Умната" Адвокатка Павлина и счетоводителката (любовницата на ирландския шеф) е повече от унизително към всички. Ако нямате достойнство и сте лицемер може да се пробвате, ако пък не ви харесат със сигурност ще ви принудят да си подпишете молбата по взаимно съгласие и после няма и да ви платят. С всеки изминал ден фирмата затъва все повече, пари няма. всякакви хора идват да си търсят пари , а от счетоводството все лъжат,че управителят го няма. Лъжат ,че плащат осигуровки. Абе всичко е една лъжа в тази фирма. Шефа укрива данъци и прави всевъзможни измами, но вече са го погнали. В стаичката , която пък се води SHOW ROOM , уикендите счетоводителката Деси и управителя Брайън си правят тайно оргии, въпреки че и двамата са женени. Хора, Багайте!!! Аз едвам се отървах, принудиха ме да напусна, не ми платиха обещаното. Радвам се поне че не съм там вече!

Вие какви длъжности сте заемали в тази фирма, офисът е супер и имат обява за работа, толкова ли е зле че при тази криза няма къде много да се иде! обадиха ми се  за интервю. Споделете нещо по-конретно за финансовия отдел.

Аз лично не знам на какво разчитат тези хора.Няма никаква надежда нещата да се оправят.Финансовото им положение е критично и затъват с всеки изминал ден.Всеки ден работа там е загуба на време и средства.Заплати не се плащат с месеци а иначе са много хай.Чудя се на хората които стоят там и си губят времето и хабят излишни нерви.

Напълно съм съгласен с мнението на Офелия,но с малки уточнения.Не само във финансовия отдел са тъпи селски парчета,това е повсеместно.И това не е от мястото на месторождение,а си е такъв манталитета.Защото това се толерира.Да офисът е лъскав,но това впечатление веднага се промена само като видиш травестита който се е разплул зад бюрото точно срещу асансьора. И нататък всичко е в този стил с 2-3 изключения.За собствениците просто нямам думи.Толко прости ирландци не съм виждал,да се чуди човек как им вярватмалкото останали клиенти. Т.н. лигъл отдел ги върти (собствениците) на малкия си пръст на левия крак,и те милите не знаят на кой свят са. В тази фирма ако си лицемерен и двуличен подмазвач имаш сериозни шансове да успееш да се задържиш.Иначе просто забрави,за всички нещастия по земята ще си виновен само ти.Това е за сега ,но ще съм много щастлив ако прочета и други мнения тук-дори и положителни ,за което се съмнявам най искрено.Но,в крайна сметка балъците никога не свършват.УСПЕХ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА РАБОТА.

Искам да разкажа в съркатен вид на бъдещите кандидати за работа в тази фирма за да знаят и да не си губят времето с излишни интервюта.Офисът е помпозно лъскав - първата заблуда, но същевременно затънал в дългове.Няма пари за нищо даже за вода, тоалента хартия и т.н., за заплати и осигуровки изобщо не говорим.Първенющината е завладяла ръководството е то е разбераемо, човекът от село дошъл цървулките събул и на бул.Витоша се настанил.Колкото си по ограничен и слабоумен толкова повече те уважават.Мнение различно от това на ръководството не се търпи!!!Хората заемащи отговорни позиции са меко казано жалки, типичен пример е финансовият отдел там положението е комично за да не кажа трагично.Едната лелка е дошла от полето милата и тя не знае на кой първо да се сложи,има си жената психични проблеми но да се лекува, а за другата нямам думи едно фъфлещо неориентирано опростено издание.......но същевременно със самочувствие до небесата да се чуди човек!!! Трудно ми е да опиша смехотворната фирма която е една лъскава опаковка без грам съдържание.