Моторист ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Моторист ЕООД

Браво.

Мнението ми напълно съвпада с това на колегата!!!
В допълнение мога да кажа, че действителността не отговаря на казаното от собственичката - оказва се, че колегите от провинцията не получават документите, които трябва да им бъдат изпратени за да работят нормално, противно на казаното от нея.
Документи писани от нея се коригират поне по 5 пъти след това. Независимо от мнението й, че е на ти с правописа и владее чужди езици, се публикуват материали пълни с правописни, стилови и езикови грешки.
Нещата които могат да се кажат са твърде много и не са положителни, на практика всяко нещо казано от нея се оказва поредната лъжа, но както се казва в една стара българска поговорка " На лъжата краката са къси "!!!
Лошото е, че ще завлече и други хора, а тя най - вероятно пак ще се измъкне!

Не съм взимал заплата за 3 месеца. Липсва каквато и да било организация и коректност, карат ме да си плащам служебния телефон, визитките, разходите по срещи и командировки и отдръжките по осигуровките - а все още нямам подписан договор. Собственичката е неграмотна и не знае правописа, но се има за КАПАЦИТЕТ ПО ВСИЧКО! Офис не съществува и ние сме принудени да работим от където и както намерим, но това впоследствие се използва срещу нас с мотива че не се знае дали сме свършили нещо. Работна среда и уважение липсват. Законите се престъпват постоянно, а служителите биват лъгани с обещания и заблуди. Вземат се пари от нас и после ни се отказва да ни бъдат върнати с обяснението, че фирмата имала много разходи по нашата издръжка! Лъжат се рекламодатели и спонсори и не се спазват договорките с тях - като за това се обвиняват служители и ги изхвърлят на улицата без предупреждение и без пари. Собственичката страда от зависимост от алкохола и понякога се запива с дни - вика и псува по всички или изчезва и не се знае как да движим нещата зависещи от подписът й.
Има още много за писане, но просто нямам нерви вече. Ядосвам се само като мисля за това....