Лукойл енергия и газ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Лукойл енергия и газ България ЕООД

За малко работех на територията на НЕФТОХИМ БУРГАС, но после ни съкратиха поради намаляване на обема на работа /МИНСТРОЙ СОФИЯ/,
а искахме да работим там - за мен е късно но сина ми иска но няма никакви обяви за свободни работни места... апелирам -ПОМОГНЕТЕ ДА СИ НАМЕРИ ЕДИН МЛАД ЧОВЕК РАБОТА, А НЕ ДА СЕ УНИЩОЖАВА ЛИЧНОСТНО /БЕЗ ПАРИ И СОЦИАЛНИ КОНТАКТИ/. МОЛЯ ВИ ГОСПОДА.
ЩЕ ЧАКАМ.

Фирма,като фирма,но е моята.Колко фирми миналата година дадоха увеличение на заплатите?За 13 години не се е случвало един път да се забавят заплати или аванс.Колектива е добър,отношенията са поносими.Какво повече да иска човек?

супер фирма там се работи много добре и колегите са много пе4ени 6евовете също но аз съм там от 2 години и ми е много готино но в момента съм маи4инство си взимам хубави пари и като не бях маи4инство пак си взимах ме много готини пари за Лукойл България не мога да кажа ло6а дума евала на фирмата

хей хора как се започва работа в лукоил може ли някои да ми каже. аз имам голямо желание,но не знайа от каде да поцхна,а и не зная дали нямат вьзрастови ограничения. или по скоро трябва да имаш яки врьски. благодаря

Добър ден, как можеш да започнеш работа в Лукойл - ЦУ София. Без връзки може ли? Къде се обявяват работните места в jobs.bg няма нищо?
Благодаря.

много съм разочарован от отношението на началниците към персонала.ние за тях сме робите, които трябва да изпълняват повече от перфектно безбройните си задължения.усмихваме се и обслужваме клиентите,приемаме и зареждаме стоки,мием тоалетните,подържаме чистотата-за 500 лв. до тук добре,НО ИМА И ДРУГО-подложени сме на постоянно напрежение всеки ден и нощ идват всякакви хора,всеки се опитва да те измами и окраде.някои си зареждат гориво и си тръгват без да си платят,никой не се интересува от това или пък се окаже,че е с фалшиви номера и в крайна сметка ние сме задължени да си го платим 10,20 или 100 лв. все тая избяга ли аз си го плащам, а имам ли вина? всяка нощ сме подложени на стрес и се страхуваме някой да не ни ограби или пребие,нямаме никаква сигурност.страх ме е, но нямам избор и работя и търпя.всички търпим, да не ни глобят или уволнят за най-малкото,защото ние се нуждаем от пари, за да отгледаме децата си и дишаме отровите,даваме живота и младостта си,а те се подиграват с нас.това ли заслужаваме,тези хора знаят ли какво е там да се работи-нека поработят един ден и една нощ на оборотен обект и ще разберат.те просто няма да издържат на това напрежение.това ли заслужаваме да се тровим и мъчим за стотинки.

Една от новосъздадените Лукойлски фирми, в която ако си руснак си добре, ако не - си нисшо създание. За руснаците ние българите не сме хора като цяло, а те са богоизбрана раса. Това е място където всички рускини, женени за българи намират своето сигурно убежище, независимо какво могат. Както и място, където пращат младите руски кадри на Лукойл да се учат и да трупат опит. Обикновено шефовете на Лукойлските фирми в БГ са на по 20-40 години. Представете си как едно момче примерно на 23 години управлява една такава мощна и богата фирма. Заплащането е добро, но трябва да угаждаш на шефа, да работиш безплатно постоянно извънредно, да нямаш собствено мнение и лично време, да можеш и знаеш всичко, сроковете са от днес за вчера. Доброто владеене на руски език е голям плюс. Периодично стават инциденти и умират или се инвалидизират хора, средата е изключително токсична. Колегите не са лоши хора, но като цяло поставени в ситуация, гледат техния си интерес. Има и невероятни личности, хора, които истински уважавам, но не са много. Има голяма разлика между хората в производството и администрацията. Има хора, които си живуркат необезпокоявано, не работят и си чакат заплатата, други се изгърбват от работа без грам благодарност или оценяване. А иначе всички важни решения се вземат в Москва, а българските институции са поставени в подчинение и послушание. Наредят ли нещо в Москва, то се прави, независимо от българските закони. Ако не става по лесния начин, се променят законите, за да доложим в Москва че сме изпълнили заповедите. Понякога наистина се чудя държава ли сме или не, може би по-скоро руска губерния, от което винаги ме е боляло. Освен това там всеки на по-отговорен пост се подслушва, записва и следи. Винаги трябва да внимаваш какво казваш и правиш, защото Големия брат не спи. )))) Да не говорим как младите руски ръководители крадат безобразно подопечните им фирми.