Агрима АД /img/frontend/nomap.png"

Агрима АД

tova e tragi4na firma,golqmo teku4estvo lo6i usloviq na trud,intrigi...

Наистина трпудно се работи в тази фирма. Организацията е лоша и никой не прави нищо за подобряването й. Правиха ни едни смешни партита, но честно казано предпочитам да се оправи организацията на работа и да се привличат по-качествени колеги.

Moite "admiracii" za QUADRANT BEVERAGES biv6a AGRIMA AD.Tezi hora se okazaha v polojenieto "pradnal zaek v liucerna"-ne6tata v Bulgaria ne sa takiva kakvito izglejdat ot 4ujbina.Ne samo pazara,no i HORATA tuk sa razli4ni!!!Gospoda /v t.4islo E....D..../taka ne stava.Ako naistina iskate promiana zapo4nete otvatre-navyn.Tova e edinstvenia na4in da imate uspeh i v PRODAJBITE.Za6toto v slu4aq iabylkata e gnila otvatre.Lipsva firmena politika i firmena struktura.Ottuk sledvat masa problemi na sledva6ti niva-logistika,prodajbi i t.n."NOVITE SOBSTVENICI" nehaqt za problemite na lokalno nivo,imat samo iziskvania bez pokritie.Cari palen HAOS na menagersko nivo.Starite K... nov Bardak....Vseki si znae negovata pesen...Tva e QB 4estitooo!

Po t.1:zaplata TP-(500-650lv),bonusi na MUKAVEI,bonusnata sistema vsa6nost e ANTIBONUSNA,za6toto bonusa mi zavisi ot tova kak se bila spravila zonata A BRE TARANKOLUVCI da ne sme v komunizma bre...
#2-UVAJENIE....kakvo e tova,za tova tuk ne se govori managerite ni imat za ovce,vsi4ko se krie ot nas,nari4at ni kakvi li ne osobeno ima tam edin romanec i evreina derat do kokal...ama i te ne znaqt za6to
#3privilegii-LIPSVAT podariha ni po 1stek PEPSI na 3-ti mart,a zabravih UDALJENO RABOTNO VREME I SABOTA ESTESVENO NE PLA6TAT
#4-FRM.SIGURNOST-ima,no za personala ne za6toto samo kolata mi se nujdae ot NOVI GUMI,SPIRA4KI,LQV FAR I...4ISTA4KI,ina4e e sigurno MENAGERA postoqnno ni sledi da sme SIGURNI 4e ni e nqalagal dobre
#saotno6enie 9:1 za...rabotataaaaa
....nqma da prodaljavam omrazna mi,MENAGERITE SA MNOGO NEKADARNI NI EZICI ZNAQT,NI S KOMPUTRI SE OPRAVQT,SAMO MAJAT LI MAJAT,OLELE NQMA OPRAVIQ ne do4akah 6te bqgam i az,2 god.izdarjah

това е фирмата в която работих около 2 години, и сега ме е срам да кажа, че съм работил там. Предишният управител Свилен за съжаление сега не мога да си спомня фамилията му, беше най унизително долинят човек който съм познавал. Слава богу, че вече не работя там. Благодаря ти госпиди.

PEPSI ZNAQT LI V KOI VEK JIVEEM? KOLKO HORA PODVEDOHA S IGRATA OT KAPA4KITE? KADASA VI NAGRADITE?

Всичко се нормализира вече,благодаря!

Придобих вече лошо мнение за тази фирма, и такова ще остане завинаги. И всичко това от играта с капачки която проведоха, Жалко за вярата ми в тях. Печелившите награди все още не са доставени до притежателите на печелившите капачки, в това число и на мен, а вече и на телефона неотговарят, СКРИХА СЕ. Лъжат че куриер ще достави печалбата, а такъв навярно няма, и няма и печалби, 40 дни за доставка минаха, надявайтесе на нищо. Така е в България, заради такива българи като тия! ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ПИЯ ПЕПСИ И ДРУГИТЕ ТАМ ПРОДУКТИ НА АГРИМА АД . ! ! !

abe ne e lo6o no...sme6na rabota niam reklamni m-li, 4adyri i vsi4ko ostanalo vsi4ki znaem kakvo e da zagubim kolegi v 6umensko i zagorka
te biaha mnogo dobri no sega doidoha ot grada na me4tite i.. milka
smiah v zalata dokoga ??? rukovodstvoto da vi kaga e mn.dobre produkta koito prodavame stavat no neshto kuca i nie ne znaem ?????
kageta ako imate idea

Аз вече съм бивш служител. И слава Богу!
Азащо скоро няма да се случи нищо в Агрима? Защото трябва да се подменят ВСИЧКИ мениджъри! Да започне да се мисли за служителите, защото те се тези, които дърпат тази компания. Мениджърката на човешките ресурси е всичко друго, но не и компетентна за длъжността си. За другите, стари т.н. "висши" мениджъри, ситуацията е същата. Нямат нито необходимия опит, нито необходимата квалификация! Жалко!