Агрима АД /img/frontend/nomap.png"

Агрима АД

лошто на фирмата е че държат на работа мачалници които въопще неса за тази работа, лични наблюдения

Здравейте. Някой може ли да ми каже, кой отговаря за поддръжката на машините във фабриката?

Това за Excel беше смешно. Честно казано дори госпожа Терзиева (т.е. Донка) не владее Excel  на нивото на, което се работи в тази фирма. Написването на формула не е висш пилотаж а най-глупава функция. За повече инфо ще ви кажа, че в курсова работа по информатика във ВИНС Варна има задачи като subtotal, pivot, advanced filter, неща без които един счетоводител не може. Можете само да се радвате че не ви е изпитвала г-жа Румяна Бояджиева, колежка която наистина може да ви разкаже играта на Excel. Госпожа Терзиева просто е искала да види как държите мишката щом ви е дала само формули и цветове. Четете сериозно, Excel се учи лесно и е много умно създание.

Реших и аз да добавя мнение. Моля, всеки който мисли да работи там да го прочете. Коментарите тук са самата ИСТИНА. Не бъдете заблудени като мен. Аз вече се опарих. Кандидадствах за работа в тази фирма. Преди това разгледах този форум и си казах "е, едва ли е толкова страшно както пишат.какво ли не съм виждала." Особено ме заинтригува въпросната ДОНКА! Казах си "зло, зло ама нали е човек все пак. Ще се спогодим някак си". Първото интервю мина ок. Трендафилов се държа нормало и приятелски. Нямаше проблеми като изключим мястото- Център в циганската махала и сред безброй глутници кучета. Ако нямаш кола едва ли ще стигнеш жив. След интервюто си казах, че никак не е лоша офертата им. Заплатата ставаше. Дойде ред на 2 ро интервю. Отивам на Постоянство. Чаках много време. Няма рецепция, само един измърлян диван и охрана. Мръсно. Качвам се при въпросната ДОНКА. С нетърпение да я видя, що за животно ще да е. И повярвайте ми това даже и животно не е. Че и дъщеря й беше там- за съжаление се множат. Още 1ят и поглед- невероятно надменен и ироничен. Един вид- Я ми ела сега, че наскоро не съм се гаврила с никой. И мили мои... интервюто си беше точно това. Една голяма ГАВРА. През живота си не съм се чувствала толкова унижена. Няма как с думи да ви предам как наистина се изгаври с мен. След като ме разпита за опита ми с откровено саркастичен тон, каза "ела на компютъра да ти видя Ексел". Аз я предупредих, че не ми е сила. Отидох и започна да ме кара да и пиша формули. Съжалявам, но не знам всички наизуст и като ми трябва нещо се ровя 5-10 мин и го откривам. Започна да ми се смее. Седи ми на главата и ми се смее как така не мога да изчисля ДДС с формула и чака да напиша нещо, много добре виждайки, че не мога. Ама моя си е грешката, трябваше да стана и да й кажа да си завре формулите...както и да е. Само да уточня, че никой не ме беше предупредил, че ми трябва Ексел на високо ниво. И после гаврата стана същинска. "Я отвори Уърд, напши си името.. направи го зелено, направи го бяло"... и всичко това през смях. Видиш ли дали мога да пиша. Та така мина интерюто. Излезнах и ревах 1 час после. Даже сега като пиша едвам се сдържам. Мислех на Комисии да пиша, на чудеса....но има ли смисъл.Ясно, че не. Това същество (а не и животно), не заслужава да се нарича човек. Както вече споменах за съжаление се множат и размножават. Не съм лош човек и все си мисля, че с всеки може да намери общ език, но уви. На тази въпросна ДОНКА, освен да се изплюеш върху нея, друго няма какво да направиш. Как може такъв "човек" да бъде поставен на какъвто и да било ръководен пост?????? Нямам думи. Който иска да види за какво става дума, може да отиде на Постоянство. Само за атракция става. Та така, аз все още се възстановявам от днес. Ако прочете това искам да й кажа, че най- хубавото нещо, кото може да направи е да освободи света от присъствието си, защотото мястото на такива като нея е в някой пъкъл. Ако и там я приемат.
Съжалявам за прекалено дългия пост, но сметнах че други хора не бива да се подлагат на това изпитание.

Голяма трагедия е това пепси, веднъж ходих в тяхния склад на кукленско шосе в пловдив да взимам стока, първото което е че се намира на най-абсурдното място на света, второ - при влизане в склада гледам някакъв търговски тъпче едно малко опелче до тавана със стекове а в багажника каси, както и да е влизам в "ОФИСА" - вътре две лелки на по 60 години, дадох им да броят пачките - започнаха да ги броят на ръка! Отговориха ми че нямали машина! абе с две думи - няма по-голяма мизерия!

Mnogo mnogo tapa firma.Nemojah da iskaram i 4 meseca tam.Zaplatite sa napravo smeshni.Kak se izdarja semeistvo s 350lv. Golqma firma bez pokritie,no za rabotnicite te sa o6titenite.

За времето ,което аз бях служител в "Агрима"АД нещата не бяха толкова зле.Нормалто бачкаш плащат ти с малки закаснения ама плащат сега и идея нямам с какво се занива тъй-като разбрах, че е подадена.

Специално във Велико Търново и по точно в склада, който вече дори е в Килифарево-ТРТА ГЛУХА, условията за работа и отношението към хората са меко казано под всякаква критика. И всички мизерии идат от ......, която се прави на какъв ли не шеф ама не става-некадърна отвсякъде и голяма злобарка.

Реших да драсна няколко реда за тези, които тепърва смятат да кандидатстват там.
Два месеца продължи конкурса им за мениджър търговска логистика - две интервюта, в Русе и после в София. Щяха да провеждат и трето...но тези дни пак са пуснали обявата и даже не са си направили труда да променят текста.
Правете си изводите.

Сами може да направите оценка на фирмата, след като ви кажа, че връщайки се от майчинство, ме принудиха да напусна и след това имах ужасни проблеми с документите. Не мога още да си взема половината майчинство, което ми се полага!