Код Асистънс ЕООД / Code Assistance /img/frontend/nomap.png"

Код Асистънс ЕООД / Code Assistance

Аз немога да давам мнение за тази фирма, но съм имал контакт с хора от нея, а съм биш служител в друга фирма на същия собственик и нещата не са по различни, с тази работа, че в другата фирма и пари не дава.
Работил съм и при по-лоши и при по-добри работодатели.
Жалко защото фирмата в която работих има голям потенциял, но е оставена на самотек и персонала и е предимно от пенсионери който бутат "ден да мине друг да дойде" на социалистическия принцип колкото по-малко работим толкова по добре.

Malej, taja rabota otishla na mnogo zle. A az si misleh da kandidatstwam....?

Заплащане: Преди беше добро - сега на новите дават повече от колкото на старите служители (макар че старите не заслужават даже и това което им се дава - справка: виж Работа/Свободно време)

Уважение: Без коментар.

Привилегии: Безплатно кафе, чай, kола и минирална вода. По някога има трудови дни и се върши някаква силова работа за някое от другите занимания на шефа.

Фирмена сигурност: До скоро всеки се смяташе за вечен, сега нещата са други. Положението е критично. Датата на последния релийз беше многократно измествана през последните 3-4 години. Спонсора на Code Assistance направи "development team" в Мексико, в момента правят такъв и в Кайро. Работата не е сигурна за никой.

Работа/Свободно време. Има само един човек който се скъсва от работа, останалите си клатят краката. Но тук проблема е че няма кой да им осигури работа.

Потенциял за развитие: В момента никакъв.

Местоположение: Близо до центъра. Преди можеше да се паркира в района. След като направиха "сините зони" паркирането е голям проблем.

Колеги: Трагедия - няма екип няма "team spirit".

Работна среда: Мръсен офис (сега е малко по-широко защото доста хора напуснаха), стари бюра, счупени столове. Има не лоши климатици - лошото е че не са им сменяли филтрите от както са станали климатици. Има един колега който ги нарича - "Бактериологическое оружие" :-).

Обща оценка: Огромна липса на квалифицирани кадри. Изключително лош мениджмънт.

Едно мнение от представител на конкурентна фирма, имала малък допир и с Код Асистанс. Аман от служители, дето те и колегите им са на високо ниво, пък положението им е лошо. Ами като са толкова на високо ниво защо не са направили така компанията да просперира, че да им е добре и на шефа и на тях. Имал съм ги същите - те били свестни, пък във фирмата им било зле. Ами да направят и те фирма, да се грижат за свестен персонал и да видят какво е. Тогава нека дойдат да дават мнение.
Иначе, успех на фирмата и екипа и. Бях впечатлен приятно от тях преди няколко години.

Работех там едно време. Колегите бяха доста свестни и работата смислена. Доста високо ниво на професионализъм. Като цяло имам добро впечатление от там въпреки (обективно) отрицателните ми оценки по повечето показатели.

sux