Гранд Хотел Приморско /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел Приморско

Здравейте,видях различни коментари и мнения предложиха ми работа като администратор в хотела, знаете ли дали си заслужава и как стои работата с администрацията и дали всичко е коректно :) Благодаря предварително

Искам да споделя,че подход с негативни коментари,писани от комплексирани неудачници е изключително повърхностен и несериозен.Мисля си ,че човек с потенциал може да се развива навсякъде , а Хотел като този дава възможност за това. Напълно нормално е нещата да не се получават и случват при тези, които нямат изградени трудови навици и има сериозна липса на опит и качества.

Има и още нещо интересно, което забелязах в коментара на господин Василев. Нямало забавяне на възнаграждения на извънреден труд???!!! Хахахаха ... Смея се,защото възнаграждение за извънреден труд изобщо нямаше!. Когато аз и мойта приятелка решихме да минем на 8 часа, както си му е по договор, защото не се заплаща извънредния труд, стана голям скандал. Но щат не щат ни сложиха на осем часа. Но то не бяха заплахи с глоби, то не бяха заплахи с уволнение, и упреци, че едва ли не, щом живеем в долни стай без пердета и ядем от храната на туристите, трябва да подгъзуваме по 16 часа, за тоя дето духа.  Като ме заплашиха с тва последното,аз казах че ще ям от помията,която дават на останалия персонал, но няма да работя по 16 часа на вятъра. Аз полирах чинии и прибори. Нямате си една представа,какво е да се хранят 800 човека с 400 чинии и и по 400 бройки от всеки прибор. Човек да се чуди кое да бърше първо. Ставаш като луд! Кажат бърши чинии, бършиш чинии. След 5 минути се връща управителя, крещи "Вилици!", изсипваш щайгата, почваш да ровиш за вилици,като някой луд. След още 5 минути се връща пак същия управител и вика "къде са чиниите?!", след 5 минути пак крещи "оставяй чиниите, давай вилици". Направо полудяваш! И на туи от горе, в началото,аз пълнех оливерници, солници, пиперници, панери с хляб и за това всички сервитьири си мислеха,че това е лично мое задължение и от там почнаха разправиите. И продължаваха да се карат с мен и мойта колешка, до момента в който тя не издържа и напусна и аз останах сама.  Тогава ги накараха да ми помагат. И пак беше голямо психическо напрежение  И въпреки всичко аз устисках до края,макар че ми се искаше да ги взривя всичките по едно време. Преди да вляза на работа в този хотел, пушех по 7 цигари на ден. Когато почнах работа към края на август,аз вече пушех по две големи кутий на ден, защото не можех да си успокоя нервите. По едно време колегите ми ме накараха да си подам уставката, с лошото си поведение, особенно на един от тях, но управителите ме разубедиха. И сега си задавам въпроса,защо наистина не си отидох тогава? Поне сега нямаше да чакам заплатата за август и да се ядосвам от проклетото си безпаричие и от това,че си загубих лятото в този хотел. Трябваше да съм сервитьор на блок маса, а аз бърсах чинии цяло лято и накрая това дето ми го пише в трудовата книшка, са едни големи косми и вълна, както би се изразила една колешка. Пише 3 месеца пиколо ресторант, а аз всъщност нито веднъш не излязох в шибания ресторант!!! Това си беше жива загуба на потенциал и време. Една драсканица върху трудовата ми книжка,дето не значи нищо.

Така, работим по 10 11 часа най-малко без почивки и без почивен ден. Като господин главния готвач казваше " работете ще останете доволни" Е досто доволни останахме без заплати. Храната, храната беше смрад. Нищо в тоя хотел не е както трябва... Не се лъжете да работите там...

Господин "ГЛАВЕН ГОТВАЧ", къде са ни заплатите за месец Август, питам аз?

Пълна простотия! Не вярвайте на главния готвач! Той е луд!Работеше по 16 часа,знаеки,че получава само една заплата, беше ок с г-н Андриан Георгиев и им се подмазваше на тея шефове. Само един от главните шефове ми правеше впечетление,защото човека работеше,като всички останали. Не хопдеше като примадонна,както правеха Георгиев и останалите!. По цял ден копунясват в Алакарт и накрая,когато дойде време за заплати трябваше да се карам с управителите за да се сетят шефовете ми, че може да стане лошо, ако не ги дадат! Две заплати - ок,последните две ... за Бог да прости. Като питаш за остатъка от заплатите, кьоравата касиерка все ти излиза с оправданието,че в касата няма пари, а г-н Камберов те гледа все със същата страшна психопатска усмивка,като на някой сериен убиец. Ама 40 лева ... халал да са му. Да му се разчекнат на гърлото на Георгиев! Дано земетресение да ги сабори, да им сасипе мафиотския бизнес. Дано нямат туристи другата година. Да банкрутират дано! Банката им веме всичките пари! Данъчните да ги вкарат в затвора дано! Мафиоти! Здравето ми отиде там! Никой да не се лъже да работи там! Три пъти ме предупредиха за този хотел, но аз не ги послушах хората и сега съжелявам горчиво. Дължат ми 600 лева от август и септември месец. Казах,че ще ги съдя,а на г-н Георгиев му стана смешно. Смейте се, защото аз последна ще се смея! Когато ви осъдя и ви обръсна с двете си неплатени заплати + лихвата. Аз няма да си оставя кървавите пари на тези мошенници!

Искам да бъда кратък, драги приятели които сте заинтересувани в хотела, просто натиснете хикса в десният бутон на вашият браузър и забравете, Всичко написано по-доло от господин - Николай, който беше ГЛАВЕН готвач тази година ( 2014 ) е една голяма и абсурдна лъжа.1. Хранеха ни като прасета, пълни боламачи направени набързо ( от които 2/4 бяха развалени ) - След няколко скандала, започнахме да ядем от боп масата, но дори и тя не струва, по евтина храна се сервира на туристите от закупена такава в Лидл. 2. Условията са що годе добре, едно легло и това е, дори пердета нямаше, но от това не се оплаквам защото бях настанен в хотелска стая.3. Работодателите са едни пълни лъжци, измекяри и комунисти, успех ако намерите обща дума с тях, имате 3 шефа , и още 2 о-те-зета които се държат с теб, по-зле и от диктатор.4. Има караници с туристи 24/7 от вашото работно време, по-проста причина че нямате С КАКВО ДА ГИ НАХРАНИТЕ, няма продукти, дори г-н николайчо му се е налагало да ходи и да купува СОЛ с собствените си пари.5. Това с заплащането е пълна простотия , който иска да работи за 440 лева които дори няма да види изцяло, ще го бавят , ще е винаги с месец назад, и последната заплата, айде чао приятно ми беше...6 - и последно, реализиция НЯМА, хотела се държи от мафиоти, СТАВАШ РОБ автоматично стъпвайки в хотела.Нямам си ни най-малка идея какво ще бъде 2015 (ако още съществува този обявен за продаване, пред фалит хотел) но ви препоръчвам приятели, не стъпвайте, за ваше добро е!Всички лоши коментари , писани през последните няколко години - по-надоло, са истина, и бяха ФАКТ през сезон 2014 !!!!!!!!!ХАНСКИ ТРУД ЗА ОНЯ ТАМ ДЕТ ДУХА :)

Скапи форумци. Чета тези коментари и ми става смешно. Особено коментара на Pacho. Първо, месо имаше в изубилие,даже неща да видя месо със седмици наред вече. И второ ми плащаха всичко до стотинка,буквално(касиерката ми броеше парите веднъж и ми ги дава едрите парички и аяз тъкмо да си тръгвам и тя ма спира да ми даде и петтяхто стотинки даже) :D :D :D . Колешка,която е работела от 4 години там ме увери, че това грандиозно забавяне на последните заплати, се е случило само миналата година заради тур операторите. Нали знаете,че щом тур операторите не им платят,те няма от каде да вземат пари да платят на персонала и да се насереме от протести за тея пари все едно да чакаме да извадим злато от вехта ленена торбичка. :D :D :D Ако се замислите е така. И Pacho, мойто момче, работата няма нищо общо с недостига на месо и вида на водата... :D :D :D

Хотела е прекрасно място за релакс на туристите и отговаря на критериите на световно известни тур оператори.
Относно персонала:дава се възможност на млади хора да добият опит и натрупат знания,ако имат желание и воля ,успяват ако нямат си тръгват със самочувствието ,че не са оценени или не им е даден шанс ,дори не казват "Довиждане".Всеки има възможност да се храни по три пъти на ден с неограничено количество храна,същата като за туристите ,балансирана,разнообразна и вкусна.
Няма бавене на възнагражденията и извънредния труд,но ако някой си мисли ,че симулирайки работа извън работно време с очакване за заплащане на което,то прекият му ръководител не е сляп и безотговорен.Аз имах прекрасни шефове  и ни оцениха подобаващо.Догодина ще се върна отново през м.май.Дайте всичко от себе си момчета и момичета и очаквайте резултати след месец,два ,а не от днес за утре.Огледайте се,какво Вие може да направите за хотела безкористно,с хъс за работа а не тоя колко получава или псувайки наляво-надясно да злословите и "огледал се Илия пак в тия посрани гащи".Препоръчвам хотела за кариерно развитие и почивка горещо на всеки.

Преди няколко години работих в този хотел. Сега чета мненията ви и виждам, че нещата не са се променили от тогава. Гранд х-л Приморско  не е мястото, където може да получиш нормална работна среда, уважение и зачитане на труда.