Домо Ритейл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Домо Ритейл ЕООД

Ако се вдигнат заплатие - фирмата ще е супер ,но ако останат такива -Кофти!
За тия пари никой няма интерес да дава нещо повече от себе си -става дума за консултантите  ,които движат цялата ПАРОДИЯ -без тях накъде бе господа шефове -  нали (точно ние продаваме стоката ,която носи печалби) ,а взимаме някакви 320-350лв. И в крайна сметка как искате да има заинетесованост от наша страна-НИКАК - с тия пари ---НЕЕЕЕЕ.
Бонуси - да не се лъжем - всеки работил в ДОМО знае как стоят нещата-(2лв,3лв),това е за месец, и то във ваучери,но ако въобще дойдат -Защото честа практика е -БОНУСИТЕ така и да не идват до консултантите- май се губят някъде , а продажби има - Странно а !
Дано се оправят нещата , че скоро няма да има кой да работи в тази фирма , която има потенциал и реални възможности.В обратенс лучай - нещата ще продължават така (Голямо текучество и ниски обороти по магазините).
УСПЕХ !

Само една дума експлоатация.
Рекламна Кампания:"Внимание внимание, само сега станете УПРАВИТЕЛ на магазин ДОМО... Ако подпишете нашия трудов договор сега, вие получавате нашето уникално промоционално предложение пакет три в едно.В пакета получавате още длъжност "Консултант" а именно  помагате на по-глупавите от тях, също така и длъжност "Касиер" замествате всяка касиерка щом реши да си вземе отпуск (без допълнително заплащане) и разбирасе още един куп отговорности които получавате по дефолт на управителския стол . И всичко това само сега и то за без пари. С пакета спестявате няколко години от съзнателния си живот."

Първо искам да се извиня ако обидя някой в този мой коментар ,но това което пиша е истина .
За човека с прахосмукачката : Това "НАСЛУКА" в края което си написал - звучи все едно - хаиде да ги изядем тия от Домо (щото не ми оправиха прахосмукачката на време) - сигурно си отишъл на втория ден да си я вземеш отремонтирана -да си я беше занесъл сам в сервиза ,а ако е минал над месец поискай нова -  в правото ти е. Критиките ти за персонала са доста неуместни - подпират се защото сигурно си от редовните клиенти и доста пъти са говорили с теб - та като влезеш чак те смятат като свои - навсякъде има такива клиенти - не се притеснявай - не си единствения , за това и ти пиша на ти.
За колегите с управителката:Кофти е да изгубиш свестен управител - ставало е доста пъти във веригата (само гъзоблизците остават) и продължават да си лижат ,а пред персонала са водачи в оплюването на DOMO ,но като минат шефовете се правят на света вода не непита.Така е и така ще бъде ако от горе не се светнат , че оплютите от някой с цел да се издигне(той самия) - са хората , които не заслужават да останат - със сигурност е така при вас - пожелавам Ви УСПЕХ !
Заплата: 320-380лв. - това е . Всеки е идеален кандидат - приемат се всякакви индивиди.
Работа: Докер,Хигиенист и консултант -първите 2 ги написах с главна -защото те са приоритета на фирмата - третото е просто формалност в договора.
Бонуси: Прах в очите на навопостъпващите - има ги , но в рамките от 1 до 10лв (на месец) може и повече ама май такова нещо не се е случвало до сега.
Фирмата:Добра е към теб ако си послушен.
Политика: Напоследък най - добрите промоции предлагани на пазара за бяла и черна техника.

Може ли някой да ми каже кой отговаря за черната техника и ремонта й в регион Пловдив?

Ние сме от м-н "Домо" гр.Пз-к и искаме да изразим отношението си към нашия управител. За повечето от нас Даниела Минекова е човек, който съвестно изпълнява задълженията си, ръководи добре магазина и винаги е справедлива с персонала. Освен това е отзивчива и  обръща внимание на проблемите, които имат клиентите и с готовност помага за тяхното решаване. Ежедневно ни поставя нови и нови задачи, с които ние да допринесем за увеличаване на ефективността от работата ни. Тя винаги има нови идеи и е един перфектен млад мениджър, който е способен да ръководи екипа си успешно в условията на икономическа нестабилност. Работещите в магазина също сме млади хора и за нас Даниела Минекова може да бъде един реален пример за преуспяващ човек, амбициозен и с ясна визия за бъдещето, поставящ си достижими цели със значение за всичко около него. Ние не бихме искали да се разделяме с нея и вярваме, че с общи усилия бихме могли да изведем магазина си сред водещите на пазара.

СУПЕР НЕКОРЕКТНИ , СА ШЕФОВЕТЕ , ГЛЕДАТ ТЕ ИЗПОЛЗВАТ МАКСИМАЛНО И АКО СИ ТИХИЧЪК ЩЕ ТЕ ОСТАВЯТ НА РАБОТА НО СЛЕД 5 МЕСЕЦА СЛЕД КАТО ТРЯБВА ДОГОВОРА ДА СТАНЕ ПОСТОЯНЕН И ДА ТИ УВЕЛИЧАТ ЗАПЛАТАТА ТЕ ТЕ МАХАТ БЕЗ ЯСНА ПРИЧИНА ... ОСТАВЯТ САМО ОНЕЗИ РУНГЕЛИ ДЕТ СЕ РАДВАТ НА 320 ЛВ , СМЕШНИЦИ
ПРОСТО НЯМА НАЧИН ДА НЕ ВИЖДАТЕ ВСЯКА СЕДМИЦА В ДЖОБС.БГ ОБЯВА ЗА РАБОТА В ДОМО РИТЕЙЛ ....
ВЗЕМЕТЕ СИ ОПРАВЕТЕ МАЛКО ОТНОШЕНИЕТО С СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ НЕ САМО С КЛИЕНТИТЕ !

как може във една фирма и за една длъжност различно заплащане .ГОЛЯМ СТИМУЛ ЗА КОНСУЛТАНТА

Просто нямам думи за м-н Домо в Силистра.Стоката е 5-то качество,а що се отнаса до персонала там-гледам стараят се хората,ама нещо им липсва.Бях си закупил прахосмукачка от въпросния магазин и вече два пъти се наложи да я връщм в магазина за да я изпратят на ремонт.И какво се оказва,че управителя или управителката / не мога точно да определя пола-то на нищо не прилича това високо същество / даже не може да ми даде информация кога ще бъде отремонтирана прахосмукачката ми,а мина вече месец и нищо-оправданието е едно и също-в Русе е.Е хайде стига сте баламосвали хората,то не стига,че като влезеш в тоя магазин виждаш блуждаещи продавачи,който се чудят къде да се подпрат и почешат,ами и е такава мръсотия,че се не трае.ТАКА ЧЕ ХОРА ВНИМАВАЙТЕ КАТО СИ КУПУВАТА НЕЩО ОТ ДОМО ЩЕ ОСТАНЕТЕ РАЗОЧАРОВАНИ ОТ ОБСЛУЖВАНЕТО И ОТ СТОКАТА.Наслука

колега .. значи като цяло да прав си по тея неща които казваш.. нооо моя управител и зам. управителя просто са перфектни .. няма такива .. и да фирмата е много добре .. само дето винаги ще се намери някой да ни бутне назад ..

колеги всичко в фирмата е ОК. отношенията между колегите в колектива са като едно голямо семейство. изключение правят само управителите, котио искат и искат и не спират да искат от нас.сваляш стока от тира, после на някой му хрумва че е в повече и я товариш отново за даден централен склад.пълна хамалогия, а не за това сме отишли там нали. да продаваш ли, да си любезен с клиентите - ок. но да сваляш и качваш като хамалин, влачиш кашони с стока за хиляди левове и когато нещо се случи ти да го отнасяш... и тези тениски които стават на петна след първото пране. иначе ако не бяха добрите отношения между консултанти и касиери отдавна фирмата да е западнала, защото управителите нареждат и държат нещата под контрол, но ние сме лицето на фирмата и това е факт. а заплащането е нормално за работа като нашата, колеги. все пак получаваме бонуси от производителите, които малко или много ни стимулират да работим. и евала на тренерите без чиято помощ не бихме били в течение за нещата.аз лично съм мн доволен от всички които посещават нашия магазин. на добър час колеги консултанти и касиери. дръжте се задружно и не позволявайте на горните редици да ви разцепят. заедно можем повече...