Домо Ритейл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Домо Ритейл ЕООД

направо нямам думи такава излагация

13-та заплата беше дадена само на избрани хора!

Уважаеми от централен офис как можахте да ни прецакате така гадно по празниците не ви ли е  срам,  а искате  да продаваме няма да стане оставихте ни по празниците без пари а искате от нас да даваме всичко не става така вие взипате голимите заплати и кой като вас но то сит на гладен вярва ли, следващият път като поиснате повече оборот ъи помислете за коледа и нова година дали сте помислилил за нас и сега към кого се обръщате

няма да има колега всичко в домо е алабала на гожпожа китова е през п...та че нямаме заплати ни нали знаеш криза е брат с тва се оправдават

Колеги и в крайна сметка някои знае ли ще имаме ли коледни?
и как стоят нещата?

''Браво'',господа и госпожи от централен офис. Прецакахте наи-малката,но наи-важна част от ''машината на ДОМО'' - консултантите. 20 работни дни нонстоп с одължено работно време само за 330лв. в навечерието на наи-светлите празници ''БРАВО''. Както казват ''кучето скача според тоягата'' не очакваите от нас чудеса, убихте всякъкво желание за работа и празнуване ''БРАВО''. Да работиш в ДОМО това звучи  МИЗЕРНО ''БРАВО''

19 дни работа без почивка и одължено работно време включително и коледа и нова година та пушилка се вдига та дядоти коледа не ни видя да даде някоя коледна премия.
с 330 лв се кара цял декември месец и коледа и нова година
ивинявам се много ама без пари не се работи мили мой началници
п.с. гладна мечка хоро не играе

Какво става бе господа/жи началници за никакви коледни не говорите пак какво остана за 13та ше има ли или няма да има. на какво прилича това спряхте почивките и въобще не ни мислите.

Уважаема госпожо Китова,
тъй като във формата нямаше опция като "партньор", избрах "клиент". Искам да Ви кажа че съм много възмутена от безобразно наглото ви отношение спрямо задълженията ви към фирмите, които бяха ангажирани да извършват безплатни монтажи на климатична и друга домакинска техника. Не е нормално вече 5 месеца да не издължите задълженията на Домо към наетите фирми които направиха  разходи по вашите продажби. Грозно, безобразно, некоректно, нагло! Много други епитети бих използвала но смятам, че и тези са достатъчни! Изплатете си задълженията не печелете на чужд гръб!

Отвори ми магазинче, затвори ми магазинче! Отвори ми магазинче, затвори ми магазинче xaxaxaxaxa Една седмица редене и пренасяне за отваряне на магазин, два дена работа с клиенти, четири дни затваряне на магазина (скоростно). xaxaxaxaxaxaxa Ние да не сме маймуни... Първо подпишете договорът за наема и после ни карайте да редиме и отваряме... и сега к'во - за всички по един банан!

"К&К" - Циркът близо до вас......