Кондор Травел ООД /img/frontend/nomap.png"

Кондор Травел ООД

Здравейте,интересувам се от позицията Авиотехник,знаете ли какво ниво на Английски език изискват и колко време е обучението за позицията

Първо искам да кажа, че фирмата е много добре оборудвана, работната обстановка, поне там където аз работя е хубава и приятна, а натовареността ми е различна всеки ден. Понякога се случват по- тежки дни с повече работа, понякога пък - по- леко, зависи от това дали има предстоящ трансфер и колко палета са зададени за деня да се правят. Когато се работи с желание, когато се влага старание, когато има и подкрепа от колектива нещата малко по малко се получават. Ако се работи немарливо, нехайно, когато не се влага нужното старание, нещата няма как да се получат, а тогава и началниците се карат и с право. Не може да очакваме нещо от другите, все да бъдем недоволни, а да не даваме всичко от себе си, за да върви добре работния процес. Спънки и проблеми има навсякъде, къде има лесно, но когато човек се потруди, когато се държи колегиално с колегите си и приветливо с шефа си, няма начин да не му върнат със същото поне на половина. Относно заплащането, смятам че на всеки според труда му. Лично аз мисля, че за тази работя дето я работя, това заплащане е добро - и пари, и ваучери за храна и осигуровки, и безплатен транспорт в рамките на града, е добре е... Няма нужда човек да се оплаква, защото така не подобрява нещата, а напротив - влошава ги. То винаги ще има лоши началници, ядосани отговорници или някои, на който не му е ден, но ако не се обръща внимание на тези дребни неща, животът би бил много по- лек...

Клиент съм на Метро в град Плевен,малко след откриването му.Трудно ми беше да си създам навика да пазарувам в този
отдалечен магазин....Създадох отношения с персонала и търгувах,знаех че при проблем мога да върна дадена стока,да получа помощ от персонала,усещах приятелско отношение.Запознаха ме с новия управител Иванов,на пръв поглед доста ерудиран мъж.Да,първите впечетления ме подведоха,разочарован съм - приказки без покритие,персонал....няма такъв.Асортимент - много ограничен????? И накрая каква е тази практика да ми звънят и да ме питат защо не пазарувам от Метро?????

Тази Спектра ще излезе голяма ДУХАЧКА и Натегачка да е, не я познавам но написаното от нея ще дойде да е голям боклук!!!
Със сигурност няма да почна работа в тази кочина,ще си карам само на пенсията сигурно е повече от заплатата,която дават тук...
Много неща съм слушал за тази кочина наречена Юнион Ивкони,то и името педераско....

преди около две години работех при тях за кратко и напуснах, защото заплащането беше мизерно и си намерих същата работа за повече пари.
само обещания за увеличения на заплатата, само оправдания, че оборот нямало, че нявсякъде било така... :D
а, и другото, което беше мноо странно беше, че чистачките, сервитьорите и рецепционистките зимаха една и съща заплата ??? смях пълен! :D :D :D
колкото народ мина и напусна през тоз хотел бургас, то май не остана някои да не е работел там! :D

Работих там близо година и всичко винаги се плаща до стотинка.Преместих се в друг хотел за по-висока длъжност.Условията са добри,отношението е нормално.Не ги разбирам тези истерии от "Габриела"...??? или другото мнение преди това...???явно някой мноооооого са го настъпали:))и като познавам управителките,аковсе още са същите, сигурно е имало за какво

Условията за работа са меко казано УЖАСТНИ!!!
Управителката на хотела, пък и тази на ресторанта, е много некоректна към целия персонал, глоби за щяло и нещяло, изисква без да заплаща за извършена работа извън работните задължения, не плаща извънреден труд, вика и изпада в някакви безумни нервни кризи, злослови зад гърба на хората и създава погрешно мнение, толерира любимци и тъпче всички останали... изобщо ужасно е!!!
Заплащането е направо символично - по 400 лева на всички ( АКО не е наложена поредната безумна глоба).
Отпуските са мираж!!!
Безумие е да се започва работа там!!!
Иначе хотелът е много хубав, собствениците също са "хора'', но с тези управителки до нищо добро няма да се стигне, тези женици понятие си нямат как се управляват хора и как се създава атрактивен продукт и услуга на висок стандарт - все пак хотелът е бизнес клас, 4-звезди! (което идва от факта, че и двете са супер некомпетентни).

Нивото на заплащане в Хотел Бургас е едно - всички служители, независимо от заеманата длъжност, носените отговорности и натовареността на работата получават еднакво месечно заплащане (400 лв.).
Така се получава следния абсурд - бармани, сервитьори, камериерки и администратори получават еднаква парична оценка на полагания труд!!!
Заплатите не са променяни от пусането на обекта в експлоатация, а понятията "бонуси към заплатата" и "допълнително парично стимулиране" са граничещи с опит за пряка и лична обида към работодателя!!!
Отношението на ръководството се събира в изречението "Незаменими хора няма!", в моментът, в който някой посмее да предяви права и изкаже мнение, различно от това на управителите и собствениците същия бива уволнен!
Предпочита се да се наема постоянно нов персонал (защото никой уважаваш себе си човек не се задържа там, освен ако не е изпаднал в крайна нужда), от колкото да се изслушва мнението на квалифицирания работник!
Привилегии и социални придобивки в Хотел Бургас не съществуват. Това важи и за цялото Кондор Травел ООД!
Да се мисли за възможност за професионално развитие в рамките на Хотел Бургас и Кондор Травел е в сферата на фантастиката!!!
Повишение може да се получи в случай, че човек има пряка кръвна връзка със собствениците или управителите, или е изключителен лицемер и не притежава лично мнение и позиция, не зачита колектива и действа подмолно, доволен е да бъде тъпкан и пренебрегван и правата му да бъдат незачитани.
Тази фирма има утвърдено място в сайтовете за търсене на работа, следствие на безумно назадничавите и некорекни условия на менажиране.
Управителите търсят съдействие и от страна на частни трудови борси при набирането на поредните нови работници, за да не буди подозрение факта, че текучеството в хотела е безуно голямо!
В обявите си побликуват информация, свързана с условията на работа, която след първия работен ден се оказва невярна и даже контрастираща с реалността.
Дават се безумни обещания, които в крайна сметка ако бъдат потърсени в бъдещ момент от страна на работника, на същия му се показва вратата!!!
Ако искате да работите без да ви се заплаща за извънреден труд, да полагате допълнителен труд в други обекти, притежание на собствениците на фирмата (без право на глас), да поемате отговорности и задължения, далеч надхвърлящи тези по сключен трудов договор, това е вашият работодател!
Ако икате с вас да се отнасят като към поредния работник, които ще бъде използван до краен предел и ще бъде "прецакан" след това, ако искате цялото семейсто, роднини и приятели на собствениците да предявяват изисквания и претенции към вас като към втора ръка хора (независимо, че нямате никакви трудови правоотношения с тях, да не говорим за морални норми), то Хотел Бургас и Кондор Травел ООД са мечтания за вас работодател!

Тази фирма е много некорекна към всички неини слугители преди всичко сас заплатите е много зле.
А и като се има предвит че и слагат глоби за щяло и нещяло и расчитат на това да не плащат .