Дорма България /img/frontend/nomap.png"

Дорма България

Сериозно ли са такива заплатите?

Виж сега колега, малко закъснял ми е поста но все пак: Аз кандидатствах в тази фирма, за сервизен във Варна, доколкото помня заплащането което обещаха беше 900 лв чисто. Но имай предвид, че човека който търсеха отговаря също за Добрич, Русе, Силистра, което прави цяла североизточна България. Само че в обявата не пишеха, че търсят за този регион, а пишат Варна, защото , както и сам се досещаш трябва да се бръкнат повечко. На мен честно казано малко ми е обидно за 900 лв. да съм и техник и шофьор ( не че сега не съчетавам и двете, но мотивацията е по - различна :) ) а междувременно от колеги разбрах, че в София инженерите започват на 1600 лв чисто, а вратата си работи по един и същ начин където и да се намира... Та затова казах тази цена на труда която предложиха беше ниска, поне за мен.

В крайна сметка от всичкото писане някой може ли да каже какви са заплатите - например за сервизен техник? Така или иначе всеки уважаващ себе си човек ще прецени това което фирмата предлага дали отговаря на неговите очаквания. Всичко е въпрос на поносимост...

Благодаря на " бивш служител", това внася светлина по въпроса. Успех на всички!

Отговор за "друг кандидат за техник". Не е вярно че се работи 24 часа, до колкото знам има гореща линия 24 часа в София, но това няма общо със сервизния. До колкото знам се заплаща и допълнителния труд извън работното време. За заплатата нямам точна информация и не искам да подвеждам никой.

И аз кандидаства при тях, вярно ли е че работното време на сервизните техници е по 24 часа, верно ли е??
Признава ли се извънреден труд... то не е приятно някъде хората да останат затворени, врата е все пак... сигурно има денонощна подръжка... И за заплащането ако може някой да каже от колко започва, приблизителни цифри...

Благодаря за отделеното време, колега. Ще имам предвид това което ми каза, в случай че ме одобрят.

Отговор за Пинко.
До колкото знам относно сервизния на Дорма условията са добри. Малко само е проблем свободното време, ако не си планираш задачите както трябва, т.к. понякога има доста работа.
А относно въпроса за стъклопакетите - позицията няма нищо общо с монтажник на стъклопакети.

здравейте,
Интересувам се дали някой има информация какви са условията на труд и заплащенето в Дорма България. Кандидатствах при тях за сервизен техник. Знам че изграждат и подържат плъзгащи врати но все пак :
Едно и също ли е това с монтажник на стъклопакети...Според мен са две напълно различни неща...
Предварително благодаря , всяка информация ще бъде полезна!