"Водоснабдяване Дунав" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Водоснабдяване Дунав" ЕООД

Гледам от години никой не е коментирал тази фирма.За това не е причината ,че в нея нещата вървят по мед и масло.В коментарите се обсъжда периода на О.Х.като управител до 2009 година като неудачно управление.Новото управление  след 2009 г от К.С.подлежи на много по-големи критики.Има комента за образованието на О.Х. - да но поне  е инженер , а К.С. е с някакво полувисше нямащо нищо общо с водоснабдяването.Знаете ли че той беше назначен преди да бъде назначен Министър на МРРБ?Това се казва силна герберска връзка.Обществените поръчки са му стихията -пълни гушата си до насита.Не слиза от служебната кола денем,нощем в празници  и почивни дни.Мъка му е да увеличи цената на водата - Биовет спряха отпадните си води и спря цицката  и финасово потъва фирмата.Ако го оставят на власт,ще докара фирмата до фалит.

Колеги, предлагам освен тук, да пишем своите оплаквания и на предложения линк, т.е. до министерството на околната среда и водите. Надявам се новото правителство да вземе мерки относно нашите сигнали, не може един електроинженер завършил задочно образованието си да управлява водоснабдително дружество и да злоупотребява със служебното си положение. За това че му се клатят краката не съм напълно сигурен. Дано е права Ева в това си твърдение, за да бъде назначен достоен специалист с професионални, морални и човешки качества на този пост. Бог да е с нас колеги

Некомпетентност при управление на фимата, пълно безхаберие от страна на управителя по въпроси от всякакво естество, ниски заплати на работниците, интригантка атмосфера, шуробаджанащината е на почит, назначават се некадърници на приятелска основа които се толерират от управителя, извършва се кадруване от високо ниво и т.н. и т.н...
Облагодетелстване от заемания пост - отклоняване на работници през работно време за строителни работи на частния имот на управителя и др.лица заемащи ръководни постове. Служебните автомобили се ползват като частни от целите семеиства на управляващите във фирмата. Работниците са подложени на геноцид от страна на управляващата върхушка начело с управителя...

Това дружество е едно от най нехаиното предприятие спрямо работницити си,там трябва да си човек на О. Х. иначе забрави че щете назначат.О.Х е човек на власт имащите,тои неможе да си мръдне и пръста без да му кажат от горе.С работници те си се отнася като с животни нехае за тяхното бъдище, а гледа собствения си интерес.МОЛЯВИ направете нещо и помогнете на работниците които си рискуват живота за населението на Разградска облас.

Може ли някой да каже нещо за тая фирма.