ботлинг компани клисура /img/frontend/nomap.png"

ботлинг компани клисура

1 точка от 2 мнения

Малко негативни мнения има според мен написани! Тази фирма не само, че в ЧЕРНИЯ СПИСЪК на плащащите, но и всички, които работят в нея са по-ниски от тревата. Като започнеш от нейния управител - Андрей Захариев - преподавател по математика в ПУ - горките студенти. Явно г-н Захариев не се интересува нито от репутацията си, нито от авторитета - СРАМ! Че и учи на математика студентите - как 500 - 300 е 1000 за него. Офис мениджърката - Александра Малечкова, да не обиждам лично, но явно си има достатъчно лични проблеми, които изсипва върху служителите. ИЗОБЩО НЕ РАБОТЕТЕ ЗА ТАЗИ ФИРМА И ВОДАТА ИМ НЕ Е КАЧЕСТВЕНА!

Naj ujasnata firma,gonqt slujitelite si i ne im pla6tat ako mislite da po4nete rabota tam ,nedeite,kolegite 6te vi pravqt mrasno,i nakraq 6te razigraqt scenka lipsvat pari ,i estestveno tova 6te e opravdanieto da ne vi platqt,a i bez tova rqdko pla6tat ,obiknoveno pla6tat s 2 -3 sedmici zakasnenie,nestiga 4e davat malko no go pravqt sas zakasnenie,imate obedna po4ivka ,no vi gledat lo6o kogato q polzvate,i e podrazbira6to 4e trqbva da ostanete sled rabotno vreme.Vse pak ako iskate da rabotite 3 meseca za ez pari i da vi izgonqt bez da vi platqt i malkoto daljimo davaite mazohisti.Da raboti6 za uj mnogo pretencioznite hora.hora s visoko mnenie,a vsa6tnost drebnavi hora.ako mi se zanimava6e moje6e da gi osadq no az nesam za 500 lv,a te qvno sa im jizneno vajni