Импакт корпорейшън АД /img/frontend/nomap.png"

Импакт корпорейшън АД

извърших услуги по догово на тази измамна фирма и неми плащат няколко месеца а сигорно и години ще минат докато се садим,
драгомир иванов е пълен измамник /бетер циганин
не работете без бави платят цялата сума
инак да знаете сте игорели
крият се и неси вдигат телефоните
дано да пукнат

Заклинам ви, хора, не отивайте там!!!
Изключително завоалирана шуробаджанащина, крайно неясни критерии (ако се задълбае човек в длъжностните характеристики, ще види, че те са пълна боза, писани без никаква връзка с длъжностите, по които се назначават служители), назначават се „наши” хора или такива, които в никакъв случай да не засенчат ръководството.
Работната обстановка е отчайваща, междучовешките отношения са отвратителни, навсякъде цари напрежение, подхранвано от истерично ръководство със соц-феодален манталитет и реч, толкова напомпана от въздухарски и високопарни общи приказки, че всеки момент сякаш ще се възвиси…
Цари безобразно отношение към служителите, лицемерие, подмазвачество и мръсотия.
Ръководният персонал страда от безумна липса на последователност, на стратегически решения и на елементарно логическо мислене. По тази причина всяка заповед е предпоследна и обикновените служители получават и крясъци в добавка, защото не са разчели мислите на ръководството… Нито една извършена от вас работа или задача няма да отговори на изискванията им, които обикновено са толкова неясни, че и те самите не могат да ви ги обяснят.
А що се отнася до заплащането, трябва да знаете, че там промяната е само и единствено надолу… повишение няма да получите нито в парично, нито в йерархично отношение; радвайте се, ако изобщо ви оставят на работа, защото един от любимите им прийоми е да те сюрпризират със сутрешното кафе, че от утре вече не си на работа.

Големи, по-големи, извън контрол…

Това е фирмата, в която трябва да се пробвате ако ви е омръзнало да Ви уважават и да се мразите достатъчно силно.В началото ще ви бъде демонстрирано уважение и едва ли не ще се чувствате все едно сте на правилното място . Ще се опитвате да оправите нещата на тези преди Вас, докато един прекрасен ден ще разберете че хората преди са си вършели работата повече от идеално, просто нещата които са объркани са още преди раждането на определени субекти. Но вече ще е много късно вие ще сте съкратени още преди месец.Успех на тези които се мразят - това е вашето място!!!

Аз пък съм с точно обратното впечатление от написаното дотук-хората са интелигентни и любезни и най-важното-професионалисти и си гледат чудесно работата. Не мога да се оплача от нищо

Това трябва да е последното работно място за което кандидатствате. Отношението на управата към Вас е под всякаква критика. Неясни задачи (задължения) неясно раб. време, неясно отговорности, нищо не е ясно..... дир и датата за получаване на заплатата.

Хора - бягайте . Там нещата са страшни - единия ден ти се усмихват, а на другия не искат и да знаят за теб. Не знаеш кога ще ти платят заплатата, не знаеш дали не си уволнен и докато отиваш на работа. И в момента в който отидеш на работа - установяваш, че вече си напуснал "по взаимно съгласие" преди месец