ДЖИ ПОЙНТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ДЖИ ПОЙНТ ООД

1 точка от 17 мнения

Съгласен съм с колегата,който е коментирал под мен.Работих в довършителни няколко месеца и само си загубих времето с подобие на колеги и отговорници...всичко както е написано е точно така,като започнеш от Жасмина и свършиш до Шеки,най големите интриганти в отдела.Единия е ушенце,другата ходи да клевети на шефката.Ужасна атмосфера за работа.Имаше няколко свестни момчета които работеха,единия е Миленито другия е Ицката...доколкото разбрах са се отървали като мен.

Дълго мислих дали да напиша нещо за фирмата и накрая реших да изкажа мнение като бивш служител.Нека г-н Росен Кръстев(собственикът на печатницата,който е изключителен човек) да знае какво се случва и да придобие поне малко представа,ако случайно прочете написаното.В отдел довършителни работи се толерират пияници и пушачи,вместо да е обратното,хора идват на работа кой когато си иска и когато му скимне.В отдела влизат външни лица,разхождат си се насам натам,като в разграден двор,обърнато е на хан.След 18ч. довършителни се превръща в кръчма,всевъзможни алкохоли се употребяват като се започне от бира та се стигне до уиски,и това не без знанието на отговорничката Жасмина Младенова,която толерира и подкрепя случващото се в отдела.На нея и е все тая,важното е да има с кой да пуши и да си пие кафето по безброй пъти на ден.По над 10 пъти на ден се излиза да се пуши,освобождават се периодично работещи хора за да не им пречат на алкохоло-пушаческо-кафеджийския съюз.Няколко пъти е повдиган въпроса към управителката Стефка Димитрова,която също знае за случващото се,но мерки не се взимат,явно така им е супер.От мен толкова,лек и успешен ден на всички...

В тази фирма хората напускат само ако забременеят или заминат за чужбина!
Отношението е супер, заплащането е добро, работната атмосфера е приятна.
Работих няколко години за тях и съм много доволна. В момента съм в майчинство и се радвам, че ще се върна там.
Само добри неща мога да кажа.

Работила съм като клиент с Джей Пойнт (или Джи Пойнт) и мога да кажа, че впечатленията ми от фирмата като цяло и екипа са прекрасни. Взискателни са към себе си към другите, но са изключително коректни и много добри професионалисти. Напредват много бързо и завладяват все по-голям пазарен дял. Всички, с които съм контактувала от тази фирма, са изключително приятни (все жени, всъщност). За мен са много просперираща и перспективна за работа фирма. Не гледайте ИДО Стил - въпреки че май имат някакви "роднински връзки" с тях и са в една сграда, като професионализъм, работа и отношение към клиентите (дори и към собствения си екип) нямат нищо общо. ИДО са много зле, но Джей Пойнт са отлично място за работа.

Искам да ви кажа че работих за тях близо 2 години, стархотен екип, страхотни хора и невероятна сигурност. Колкото до шефа такъв човек през живота си не съм срещала, нямам думи да опиша какъв човек с главно Ч е. За съжаление поради моя грешка си тръгнах, уж за по добро, но сблъсквайки се с друге места мога да ви кажа, че е не само удоволствие еми и една голяма сигурност да работиш там. Уважам ги много и искам да кажа че може би това е най голямата ми грешка в живота че си тръгнах от тях, но за съжаление разбираш какво си загул чак когато си тръгнеш. Поклон и мога да ви кажа че по достойни хора едва ли ще срещнете от екипа на тази фирма.

тези са част от НОЙЗИ/ИДО СТИЛ с други думи стой далеч от тях. Само за справка, тези фирми са постоянно на обяви за работа, сам си прави изводите

Интересува ме какво е отношението на шефовевете, заплащането и т.н. в ДЖИ ПОЙНТ ООД