ДЖИ ПОЙНТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ДЖИ ПОЙНТ ООД

1 точка от 17 мнения

J-point е фирма съчетаваща най-лошото от българския работодател , и най лошото от простия работник !
Шефовете са взели най- лошата черта от българина !!! шуробаджанащината, простащината и некадърността !!! Назначенията на нови работници стават по приятелска или роднинска линия ! Повечето работници там са за да целуват задниците на преките си началници без да си имат и на понятие от процеса на работа ,назначават се само парашутисти !
Пълна деградация е J-point и няма да се оправи докато се управлява от тези чукундури !
Фалит Фалит Фалит !!!

Най-големите измекяри в бранша ! НЕ се спазват законовите изисквания , плащания по неясна методика за реално несвършена работа и раздаване на бонуси.Шуробаджанащина и роднински назначения! Счетоводни маниполации за прикриване на данъци, пащания под масата ДВОЙНО СЧЕТОВОДСТВО!
ПОРЕДНИТЕ НАГЛАСЕНИ НАГРАДИ НА БАНКЕТА !!!
НАЙ - НЕПРИЯТНАТА РАБОТНА СРЕДА !
Защитаващите Фирмата в сайта са доверени хора(доносници) на шефовете , издигнали се до шефове на септична яма и имащи се за нещо много !
Ако сте идеиот харесвате идиотско социалистическо отношение заповядайте на работа в J Point .
Там нормални хора няма , а НЯМА И ДА ИМА !

p.s Скапана фирма !!!

АБЕ ИВАНЕ,ИВАНЕ ПРОСТ СИ И ПРОСТ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ !!! НЕЩО СЕ ЗАСЕГНА ОТ ПОСЛЕДНОТО МНЕНИЕ, НО ТАКА Е ОТ ИСТИНАТА БОЛИ НАЛИ !!! ТОВА ДАЛИ СМЕ АНОНИМНИ ИЛИ НЕ НЕ ПРОМЕНЯ НЕЩАТА ЧЕ, ТАМ РАБОТЯТ ОТРЕПКИ И ДОНОСНИЦИ!!! РАБОТИ СИ В СМРАДЛИВАТА ФИРМА И НЕДЕЙ ДА ЗВЪНИШ ЩОМ НЕ ТЕ НАТИСКАТ ОТЗАД!!!
ХАЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ !!!

Ей, аман от анонимни мижитурки.Как пък един от плюещите не защити думите си с име.Анонимни и ще си останете, цял живот.Хайде, бъдете здрави и приятен хейт

БАХТИ ТЪПАТА ФИРМА !!! ТАМ РАБОТЯТ САМО ИДИОТИ !!! НЯМА ЧИТАВИ СЛУЖИТЕЛИ ВСИЧКИ СА ТОТАЛ ЩЕТА БОКЛУЦИ !!!
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ ОСОБЕНО ПЕЧАТАРИ ИЛИ ТОЕСТ ОПЕРАТОРИ (ТАМ ПЕЧАТАРИ НЯМА )ОТВРАТИТЕЛНА НЕПОНОСИМА СРЕДА ЗА РАБОТА ,ОБРАЗУВАЩА СЕ ОТ ПУМЯРИТЕ РАБОТЕЩИ ТАМ...НАЙ-УМСТВЕНО ИЗОСТАНАЛИТЕ ИНДИВИДИ.РАБОТИ СЕ СЪС СТРАШНО СМРАДЛИВИ МАШИНИ И СЪС НАЙ-ТЪПИТЕ НЕАДЕКВАТНИ НАСРАНИ И СМРАДЛИВИ ОПЕРАТОРИ !!! ДА ВИ ЕБА МАМАТА ПРОСТА ДА ВИ ЕБА !!! НЕЩАСТНИЦИ !!! ПОЛИТИКАТА НА ФИРМАТА Е ДА НАЕМА ТЪПИ СЕЛЯНИ И ДА ГИ ПРАВИ ЕВТИНИ БЕЗСМИСЛЕНИ ОПЕРАТОРИ !!! ТАМ РАЗВИТИЕ НЯМА

ДОВЪРШИТЕЛНИ - ИЗМЕКЯРИ !!! И ТАМ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА РАБОТИ НИКОЙ !!! САМО ГЪРЧ !!!

СКЛАД - НЕАДЕКВАТНИ ГЛИГАНИ ПРОСТИ !!! НАЙ ДРАЗНЕЩИЯ ОТДЕЛ

ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ - ОСВЕН ЗА ЕБАНЕ ЗА ДРУГО С ТОЯ СИЛИКОН НЕ СТАВАТЕ !!!

НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ФИРМАТА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ

Като сте толкова велики и всемогъщи защо допуснахте да си тръгнат пепи,ачо,миленито,валката,добри,мишо,спас и т.н,все хора които много даваха за фирмата.Джи пойнт не е това което беше преди години(за жалост),а стефка нека да ги събира горе в търговския да дават лайкове и ънлайкове на коментарите,хахаха...всичко написано в коментарите е вярно,от истината боли.Скоро и аз изчезвам,така,че...на желаещите за работа тук,по добре стойте далеч,иначе само ядове...

С Милен се виждаме почти всяка седмица по моловете и Интер Експо Център където подготвяха щандове за няколко изложения и останах изненадан като разбрах,че не работи вече в Джи Пойнт.Предложих му работа при нас,но той категорично ми отказа.Работи в една рекламна агенция,която има големи позиции във всички търговски центрове в София.Помогна ми за много неща в сферата,за което му благодаря.От това което чета тук,мога да кажа,че Джи Пойнт загуби,а не той.Много е на ТИ с материята,евала му правя...

Като бивша служителка и аз искам да взема отношение по въпросите по долу.Положението с интригантстването не е само в довършителни,същото е и в търговски отдел.Има си хора които са клюкари на шефката Стефка и и се представят нещата такива каквито НЕ са,но това си е техен проблем.За довършителни,положението е ясно,момчетата са го написали.Миленито е точен и знае какво прави,много бачка момчето,останах изненадана,като разбрах,че е освободен,жалко,за другите,не ги познавах,чак толкова добре.Като цяло,кофти място за работа от към колеги,иначе обстановката е добра,но това с тея задкулисия ми дойде в повече,Стефка я мислих за по сериозен човек,но явно се влияе от мненията на пиявиците около нея.

Хайде и аз да се включа в спора,понеже гледам се е разгорещил нещо.Владкоооо,и кое по точно е лъжа от написаното по надолу???Това,че се пие,интригантства,топи и прочие ли???Само да ти кажа,че нито съм Миленито,нито Мишо,нито Ицката,за да не умуваш много,а работя още при вас,няма значение къде и какво.Работата смърди и личи от километри,не си мислете,че хората не виждат какво става и се случва.Всичко написано е вярно,а ти като какъв се явяваш точно?Адвокат на фирмата ли?Работя от много преди теб,така,че не се напрягай много...момчетата бяха пичове,за разлика от вас(знаеш за кои говоря)Айде със здраве,знаем и ти как дойде и тея които доведе.

Само ще кажа, че тия които са коментирали (за един от тях съм сигурен кой е), ги уволниха след като им дадоха много възможности да останат. Защото, ако бяха в някоя друга фирма нямаше да ги търпят и 5мин. Напрягаше се целия колектив. Псуване, викане, винаги нещо и някой друг беше виновен за нещо. А Жасмина е човека, който не знам защо, винаги ги е защитавала, дори, когато ние другите сме й казвали, че напрягат. Сега когато не си част от нашия екип (ти си знаеш кой си), ни е много по-добре. Съмнявам се, там където бачкаш да имаш тази свобода. За да бъдеш уволнен от Джей Пойнт, значи найстина е крайно. Стефка изключително много държи на всички нас и винаги е готова да се отзове. За мен е чест и удоволствие да работя там(вече три години). А на вас господа "анонимни", ще ви пожелая успех. Звучите ми като обидени дечица, след като са им взели играчките.. Компромисът и разбирането е в основата на процесът на работа. Има си и пикове, но не е нещо сериозно. Особено, повтарям, от както ги няма споменатите по-нагоре!