SEBN BG /img/frontend/nomap.png"

Елееей. Бачкайте за тозо дето духа. Още 7 месеца на сумарно време, на 12 часа и как ли ще ги компесират ?!? Никак :)))

Колеги и колежки, сега е момента да вземем парите и да напуснем тази фирма с мерак и кеф. След 3 април ще има нови съкращения и едва ли ще вземете пари на куп, а най-много по 300лв за 9 месеца от борсата . Мислете и подавайте молби, че има само 200 места, а вече са прието 471 малба.

Началниците в тази фирма са се самозабравили. Забравили са от къде са тръгнали но от високо се пада най болезнено.Държат се безобразно с работниците и не уважават труда им.Чудят се само как да им дадат бонуси които са си изкарали с пот на челото.По цял ден дебнат работниците вместо да се огледат около тях и видят техните подчинени нищо не правят.Едва ли някои от големите мениджъри в завода са се замисля ли за тези работници които им режат бонуса дали имат какво да дадат на децата си да ядат или да си платят тока те нали нямат такива проблеми.Назначават само нови и нови началници които са некадърни и не стават за нищо друго освен да лазят в краката им.В тази фирма се повишават само нечии любовници,роднини и приятели така че ако си мислите за повишение трябва да имате сериозен гръб.Вместо да мислят за разширение на завода и увеличение на заплатите те по цял ден дебнат работниците и се чудат как да изгонят някои.

1 точка

Ще има съкращения, едни никъкви си 230 гладни човечета, едвам изкарващи заплатите си от 470-550 лв. Фирмата изнемогвала и затова съкращавала хората. А защо до преди 1 месец вземаха нови и нови работници, че сега искат да ги изгонят. Защо не съкратят онези от администрацията и от логистиката, или Инженерите със срено образование :))))) от планиране, дето само си чаткат с новия чат между компютрите и висят в нета ?

Преди 10 дни се запознах с един млад и симпатичен нисък мъж,от Бургас е-работи в тази фирма.Бих искала някой да ми каже как се казва,за да зная за кого да питам,т.к.си забрави един багаж в моят магазин.Благодаря ви предварително.Петя:)

немога да разбера какви са критерийте за да се започне работа в тази фирма?и защо се лансират хора които немогат да си кажат името на правилен български език.няколко пъти си подавам молбата за работа,викат ме на интерю а групите които в зимат са все с имена Хасан,Мехмет,Айше,Тайбе и т.н.някой може ли да ми отговори на този вапрос?

Хора радвайте се, че в града има завод който да дава възмовност на хората да работят, само мрънкате за заплати но в интерес на истината не давате и кой знае какво, е няма как но това е обществото ни само недоволства и иска е няма как трябва да се трудиш за да искарваш! Заплащането е добро в сравнение с другите фирми, които плащат мизерни пари! Радвам се, че работя за тази компания!

абе нямам думи всичко е под всякаква критика  мизерия на 1 човек 5 шефа има никои ли не  вижда това господин Димов и тои ми говори това и онова ами никои от работниците не смеее да  гакне заштото ги мачкат там само такива смотаняци ама то всичко е до време уж сме  в европа а нищто ползват ни като бели роби но всяко начало има и своят краи

Здравейте,бих искала да си изкажа мнението за фирмата.Много жалко че, Работодателят ни се възполззва от обстановката в държавата,и от мизерията в нея.Трудът който се полага не се отценява .Заплатите са направо мизерни.А имаме ли избор?Ето от това се възползват най безсрамно Работодателите.Едва ли в Германия някой би работил за тези мизерни пари.За този изцяло ръчен труд хората изискват и адекватно заплащане.За ръководството сигурно е добре,но за редовия монтажник е МЪКА и МИЗЕРИЯ.Помислете всички сме Българи, а Вие сте хората които да защитават нас мишките.Дано да съм го написала достатъчно грамотно за да си направите труда да го прочетете.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ за вас ,а ние на празен стомах и може би на тъмно и студено без ток КУРАЖ.

Добре си изказвате мнението ама поне пишете грамотно.Неразбирам само като не ви изнасят толкова много неща защо работите тук ?Всеки има право на избор и никой не ви задържа :) Само мрънкате .... и работниците и шефовете не са изрядни като навсякъде :).