SEBN BG /img/frontend/nomap.png"

Като бивш служител мога да кажа,че не е толкова лошо да работиш в тази фирма. Заплатите, макар и несъответсващи на положения труд се изплащат винаги навреме. Условията не са от най-лошите. Но се забелязва напрежение между колегите. Част от началниците са прекрасни хора, но има и такива ,които веднъж получили малко власт се самозабравят и се държат грубо и арогантно.

Не се ловете на тази въдица! Като за начало ще ви обучават сякаш ще летите в космоса и ще ви наприказват сладки приказки!
Влезете ли в производството ще ви се разкаже играта и всичко наприказвано красиво ще се стопи яко дим. На един работник му стоят над главата поне 3 шефа. Работата е на норма и е изнервяща, а отношението на колеги и шефове доизостря положението. Простотия, комплексарщина и ниско заплащане!

отвратителна и гадна работа е там! пален затвор 12 часа незнаех каде се намирам

Заплащането е добро - конкретно за голяма част от неграмотните служители, с майчин език под въпрос,
Уважение??? Тази дума е непонятна за част от мениджърите, които като се докопали с лазене или по някакъв друг лепкав начин до тези позиции са си помислили че са седнали на Тайната вечеря, отдясно на Христос, то пък това е неуместно, имайки предвид че половината от мениджърите се кланят на Аллах! Нивото на интелигентност като цяло е много под морското равнище. И изобщо като цяло на един нормален служител, не чак с Коефициент на интелигентност като на Айнщайн му се плаче ежесекундно в тази фирма и следващата му мисъл е някой да му пусне малко газ, че да му свършат мъките :))))

Това не е фирма , а затвор. Когато започнете работа там , ще започнат да ви се случват странни неща. Това се дължи на факта , че работниците са под постоянно видеонаблюдение, а също така ги подслушват. Няма да ми стигне полето за писане за другите глупости , които върши тази фирма.Започнете работа там и сами ще се уверите. Ако разбира се имате желание да работите 8 часа на крак всеки ден ,без право на болничен, защото ще вземете минималната за страната заплата , ако си вземете болничен.

искам да знам,защо не приемате хора с телк.това е дискриминация.аз сама мога да реша ,дали мога да работя или не.

Колкото и да е жалко,
взехме да живеем с малко,
глави смирено да навеждаме
и своите мисли да подраждаме.
Нека да живеем,не да оцеляваме,
нека да се борим,не да се надяваме,
дните ни сега и за напред
да са изпълнени с късмет,
с дъх на бор и топъл дим в комина
нека да ни е честита новата 2013 година...

Нека бъдем хора в новата година!
Нека се вгледаме в себе си,и да се освободим от егоизма  оковал душата ни.Тогово ща станем истински хора!

Обичайте от сърце ...и ще бадете обичани!!!

аз съм служител в тази фирма от доста време. Никога до сега не се е случвало да се забавят заплатите в сравнение  с другите фирми където не знаеш ще имаш ли заплата или не. Работила съм на места където не виждаш пари по 3-4месеца. Да,вярно е че понякога отношението към работниците е грубо(за което съжалавам),но това е положението. Вие недоволствате, но къде другате ви е безплатен транспорта и получавате всеки месец ваучери!? Къде другаде получавате бонуси?Радвайте се ,че в тази криза все още работите на място,където ви плащат!!!

като бивш служител в тази фирма аз съм била доволна от работата и заплата!!!Най-лесно се плюе!!!този вика,другият крещи-нормално е!!!всеки началник или както повечето казваме шеф е съвсем нормално да се кара,защото все пак и те имат определени срокове за изпълнение на задълженията!!!!Всички правите забележки,но искам само да ви кажа че ако този завод затвори прекалено мн хора ще останат гладни!това с набирането и освобождаването на служители е открай време!Това си е политиката на фирмата!~!!!Има толкова хора които са били освобождавани и след това назначавани обратно!и аз като вас сам била 1 на Ауди и след това възтановена на поло!!!!вместо да се радвате че има някаква работа вие плюете всички!аз съм работила почти 2 години там,но нито един път не е била забавена заплата!!!да понякога не съм била доволна от заплащането,но е нормално!!! дори и 350 лв са пари-хляб на масата ще има!а иначе без тях накъде??????На нито един работник не му изнася Управата,това е във всяка сфера не само в Себн!! Незнам просто от какво се оплаквате!!!!от това че се работи на 12 часа!! е да ви кажа че вече повечето хора работят на по 14 часов работен ден и дори за по-малко заплащане от вашето!! и още нещо вместо да се оплаквате че има неточности в превода на немски-винаги можете да намерите начин да оправите това недоразумение!!!!не вярвам че няма и един работник в тази фирма да не говори немски!! Желая всичко добро на служителите на целият холдинг!!! Красимира ЙОрданова 90927