В тази фирма работи много ,а заплатата не е съобразена с условията на труд . Висиш по спирките по повече от 30 минути . Колегиялността почти я няма , един работи повече, а друг работи по-малко и заплатите еднакви . А някой път този който работи по-малко взима повече от този ,който е работил повече .

Хора фирмата е доста жалка,котекса на труда вопще не се зачита.В затвора имате по големи права ,ако ходите до тоалетна и ако се забавите повече от 5м се пише обеснение защо си се забавил.Работното ти време е 12часа за нищожни пари,имате обочение две седмици.преди това потписвате стотици докоменти и ви задалжават да потпишете.И ако не издържите теста ви късат,ако сте взели препорачително писмо ако сте регистрирани в биурото по тродъ ви прецакват 6месеца,работата е на крак нормата е 180 кабела ,което е невазможно да ги направите.Няма смисъл да си губите времето с глупости,подиграват се с бедния народ.

Работил съм във фирмата, заплатите са нещо като подаяние към просяци. Няма почти никакви битови условия. Отношението на началниците към работниците е отвратително. Винаги намират начини как и за какво да орежат на хората от заплатите. Почивките са много къси ако изобщо има време за тях, защото нормите са убийствени и неизпълними и това им дава повод да не плащат. Отпуски няма. Болнични, който вземе ще бъде уволнен. Работи се всяка събота. Системно не се спазва кодекса на труда, като, че ли те са го писали. Имат си техни вътрешни правила, които са в пълен разрез с трудовия кодекс на Република България. Използват невежеството на работниците и това, че регионът е с много висока безработица за да ги манипулират както си искат. Искаш-не искаш ще работиш защото няма другаде къде, или познатата фраза "ако не ти изнася през портала".

Като бивш служител мога да кажа,че не е толкова лошо да работиш в тази фирма. Заплатите, макар и несъответсващи на положения труд се изплащат винаги навреме. Условията не са от най-лошите. Но се забелязва напрежение между колегите. Част от началниците са прекрасни хора, но има и такива ,които веднъж получили малко власт се самозабравят и се държат грубо и арогантно.

Не се ловете на тази въдица! Като за начало ще ви обучават сякаш ще летите в космоса и ще ви наприказват сладки приказки!
Влезете ли в производството ще ви се разкаже играта и всичко наприказвано красиво ще се стопи яко дим. На един работник му стоят над главата поне 3 шефа. Работата е на норма и е изнервяща, а отношението на колеги и шефове доизостря положението. Простотия, комплексарщина и ниско заплащане!

отвратителна и гадна работа е там! пален затвор 12 часа незнаех каде се намирам

Заплащането е добро - конкретно за голяма част от неграмотните служители, с майчин език под въпрос,
Уважение??? Тази дума е непонятна за част от мениджърите, които като се докопали с лазене или по някакъв друг лепкав начин до тези позиции са си помислили че са седнали на Тайната вечеря, отдясно на Христос, то пък това е неуместно, имайки предвид че половината от мениджърите се кланят на Аллах! Нивото на интелигентност като цяло е много под морското равнище. И изобщо като цяло на един нормален служител, не чак с Коефициент на интелигентност като на Айнщайн му се плаче ежесекундно в тази фирма и следващата му мисъл е някой да му пусне малко газ, че да му свършат мъките :))))

Това не е фирма , а затвор. Когато започнете работа там , ще започнат да ви се случват странни неща. Това се дължи на факта , че работниците са под постоянно видеонаблюдение, а също така ги подслушват. Няма да ми стигне полето за писане за другите глупости , които върши тази фирма.Започнете работа там и сами ще се уверите. Ако разбира се имате желание да работите 8 часа на крак всеки ден ,без право на болничен, защото ще вземете минималната за страната заплата , ако си вземете болничен.

искам да знам,защо не приемате хора с телк.това е дискриминация.аз сама мога да реша ,дали мога да работя или не.