Ск Дал Сиат АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Възраждане, Антим I, 57, ет. 1&markers=София, Възраждане, Антим I, 57, ет. 1

Ск Дал Сиат АД

Весела Коледа и Щастлива нова година на всички!

Страхотен екип сте ДАЛСИАТ и продължавайте все така-успешни, усмихнати и лъчезарни!

А.Замфирова
Intertrance Pro Co

Аз съм дългогодишна служителка и искам да ви кажа, че тук сме една много креативна и спокойна компания, с различни хора, събрани на едно място, всеки цветен по своему. Има по-големи, има и по-млади колеги и колежки, с които така взаимно си съдействаме и черпим опит едни от други. Фирмата предоставя възможности за развитие и професионално изграждане, всичко се плаща коректно и на време, което за мен лично е доста важно. Въобще, само суперлативи мога да споделя за компанията.

Весели празници, Дал Сиат! Чудесна компания с добър екип!

Никол и Жоро
BG trade

Добро заплащане и коректност. Изпълнение за обещаното, осигуровки, отпуска. Доволна съм от колегите и работната среда. Потенциалът е голям, дават се доста възможности. Работата е сериозна.

Работя в Дал Сиат от доста време-повече от 3,4 години. Фирмата ми даде възможност да постигна две от най-важните неща за един човек в професионален план - израстване в личните ми умения и позицията ми.Компанията е изключително стабилна и върви нагоре, има много клиенти, които са и много различни, което пък от своя страна разнообразява и обогатява нашата работа. Заплата е средна за бранша като от време на време човек може да си изработи някой бонус стига да поиска, както и има различни премии. Най- на сметка си да си тийм лидер - така вече нямаш работно време и можеш сам да си планираш деня, а и не даваш дежурства. Текучество има, но е под средното в тази сфера, а и кандидати за работа май не липсват. Вярно е че идват доста млади и неопитни хора, но в тази благодатна среда те много бързо напредват. Колегите като цяло са много готини,не само като професионалисти, а и като купонджии - винаги си изкарваме супер яко както на тиймбилдингите, така и дори като се съберем да се черпим за някой повод. Като цяло е от добрите фирми, но има и какво да се желае. Офисът е готин и се намира в центъра, дразни ме, че е малко шумно понякога, но затова пък винаги можеш да си сложиш слушалки :)) Като цяло фирмата е яка, но определено не е за всеки, пък който не смята така- алтернативи има много

Много лоши условия на труд. Не правете моята грешка да бъдете част от това място.

Работя във фирмата от доста време и мога да кажа само положителни неща към момента. Изплащането на заплатата е винаги навреме, офисът е готин, колегите също. От Ръководството винаги са били изключително коректни- никога не са отказвали молба за отпуск или почивка, винаги влизат в положение, когато има затруднение, което е много важно за работния процес. Ходим всяка година на зимен и летен тийм билдинг, като напр. след месец и нещо сме на СПА-почивка за няколко дни :)) С колегите ходим на кино, да спортуваме и пием по някоя бира от време на време. Работата си е понякога натоварваща, понякога спокойна, но това е нормално, когато професията е толкова отговорна и се работи със срокове. Компанията се разраства с бързи темпове и е уважавана от доста години в бранша, което само по себе си представлява привилегия ако работиш и успееш да се задържиш там. Радвам се, че съм част от екипа!!