Bulgarian Properties Ltd. / Бългериан Пропертис ООД /img/frontend/nomap.png"

Bulgarian Properties Ltd. / Бългериан Пропертис ООД

Коректни работодатели и страхотни колеги. Адекватно отношение към положените усилия. Да ти е кеф да ходиш на работа! :)

Изключително надменни и некоректни. Некоректни към служителите си, и това го забелязват и клиентите. Модела им на работа е да организират оглед с вас, да направят няколко снимчици и да чакат някой купувач да клъвне на въдицата, нещо, за което никой не иска да плаща комисионна...
Съвет към всички настоящи клиенти: ако имате друга възможност - възползвайте се...

Аз съм доволен служител на Бългериан Пропертис ООД. Винаги може още, но се чувствам обгрижван и уважаван.

mnogo iziskvaniq,mnogo obeshtaniq,za nqma nishto..golqma firma, ama bedna i zapadashta veche

Rabotata mi v BP be interesna i mnogo polzotvorna.No hubavite neshta svarshvat dotuk, otnoshenieto kam po-nishestoqshtite e otvratitelno, ako njamash hubava i skapa kola ili apartament v Sofija za tjah si nishto. A za zaplashtaneto zavisi v koj ofis rabotish i na kakvo nivo si, ako si na po-nisko rabotish zdravo do skasvane i nishto ne vzimash.Ako si ot po-oblagodetelstvanite poluchavash mnogo, a rabotish malko.

Poluchavam ot firmata chudesno otnoshenie spriamo rabotata si ,
otrajenie na koeto vijdam vav finansovoto vaznagrajdenie i uvajenie kum profesionalnite mi kachestva i zaduljenia.