Тимак Агро ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Тимак Агро ЕАД

Във фирмата съм от 2006та година. Дала ми е страхотни възможности и база за развитие. Познавам всички, които са минали от тук. Малко са тези, които са си тръгнали с достойнство. Мога да кажа само едно - където и да работиш, ако вършиш добре работата си, нещата се получават, и то без интриги и клюки. Единствено и само с много работа и професионализъм. Не мога да разбера кому е нужно да изсипва комплексите си тук, вместо да върши нещо, което ще му е полезно, като например да поработи върху себе си и да си тежи на мястото, а не да злослови с правописни грешки.

Фирма изградена от гнезно с пепелянки подържаща се само с клюки и интриги. Що за преуритет е това да се изтъкваш че скючваш трудов договор спазваш работното време (което се отнася само за превилигированите в оф СФ) а това закона го налага - това не е преимущество на фирмата а задължение. Плащането на  заплата също, която в повечето случай е с удръжки и никога не се сбъдват обещанията :). Питам се защо ли всеки месец фигурирате в саитовете за търсещи служители :) - можеби фирмата се "разраства" или всички напуснали са мързеливи :) или лоши търговци. Защо ли си мисля че търговецът с най-голям стаж в фирмата е на не повече от година. Какво ли си мислят клиентите ви за вас - само "хубави" неща. Не препоръчвам на никои да рискува трудовата си книжка там. И едно последно въпросче защо г. менаджерката ви си търси работа, като и много от офис паразитите в сф

Искам да попитам кой е дистрибутора на фирмата за Русе и регион или Търговският представител?
Предварително Ви благодаря.

Не знам защо не си казваме нещата в прав текст ... Колко от българските работодатели осигуряват на пълна заплата, няма закъснение в изплащането на ежемесечните заплати, независимо че работим в бранш със сезонна заетост и с това други фирми злоупотребяват, не се работи събота и неделя, както и на официални празници и работно време от 08.30 ч до 17.30 ч !!! И към всичко това да добавим и чисто месечно възнаграждение между 2000-3000 лв !!!!!!!!!!!!!
Че ние българите малко повече ни мързи и славата ни относно трудолюбието е останало в миналото, също трябва да си го признаем ...
Носят се слухове, но има ясни правила и изисквания, които са напълно постижими само човек да се размърда малко ! А освен всичко останало, продуктите са известни и с доказан ефект, така че продажби се правят !

Капитана на кораба-тимак -агро не си е на мястото.Съсипа фирмата със неадекватната си политика.Хората са два вида-лидери и  изпълнители.Не може един човек роден да е изпълнител да бъде лидер колкото и да му се иска.Със започването си на работа на тази отговорна  длъжност не е нормално да не се явяваш на работа по цели дни и седмици.Явно госпоицата си е мислила че като директор може да си работи дистанционно.Да ама не!Язък за переспективите на фирмата .Спадът в продажбите от 85% говори че няма място във фирмата.Кой работи без дистрибуторска мрежа еееййййй??еДНО Е ДА ИСКАШ ДРУГО Е ДА ГО МОЖЕШ И ТРЕТО ДА ГО НАПРАВИШ.Пътници към провала сте -айде одиси!Евросереал дрън дрън и там други бъркочи.Няма логика.НЕУДАЧНИЦИТЕ ВЪН СЛЕД КАТО И ПРИЯТЕЛИТЕ БЯГАТ ОТ ТЕБ.

Като идея много добре замислено ,но ужасно приложена.Така е като се побългари хубавата идея!Да не говорим за фирмената политика-неадекватна спрямо ситуацията в момента.Със тези цени как си я представят,при очаквана ниска изкупна цена на продукцита.Слезте на земята това еу България а не Франция!