Тимак Агро ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Тимак Агро ЕАД

Какво очаквате от служители, които не са работили на друго място и не познават нормални условия на работа. Само тези, които са успели да издържат на напрежението, създадето от г-жица Гигова, и които не противоречат на капризите и, успяват да се задържат за по-дълго време. Голяма част от тях са недостатъчно грамотни и правят всичко възможно да премахнат тези, които са и могат сами да организират времето и делата си. "Прекрасната" възможност да бъдеш самостоятелен се пресича в зародиш, и всички новатори се превръщат в аутсайдери.Не ви препоръчвам да започвате работа в тази фирма, независимо от "добрите" условия, които ви предлагат. Нервите и унижението не струват толкова, колкото ще ви предложат. А като за финал ще бъдете и подведени под отговорност за измислени такси и разходи, които дължите на фирмата. За щастие, не знам някой да е осъден. Г-жица Гигова изисква да се правят продажби, като осигурява автомобили на търговците. Обаче, първо ви следи постоянно с GPS и мери времето ви отделено за срещи. Второ, ограничила е до минимум разхода за гориво и телефон, а вие как ще изпълнявате задълженията си без оръдия на труда, нея не я интересува.  Нула разход срещу огромен приход. Ако ли не, то сте уволнени, и дължите разходите за гориво и телефон с месеци назад.Докато фирмите в Бългрия се управляват от мениджъри парашутисти, то никога няма да се оправят. И все някой друг ще им е виновен.

Така е.Те живеят в друг свят. Уж нов кънтри мениджер ама нищо.Високи цени а насреща нищо с 25%  можем да намерим по евтини торове от същият им клас.

мога да кажа само две неща за тази фирма:
1. Не се лъжете да работите там докато не се смени ТОП мениджмънта!
2. Ако се излъжете все пак, потърсете си добър адвокат, за да може да си вземете парите, които ви се дължат (особено ако не сте от любимците на същия ТОП мениджмънт) и не подписвайте измислени документи, че има да ви правят удръжки за 101 неща, които не сте и чували даже!

Здравейте, искам първо да кажа, че познавам фирмата от около 5-6години, фирмата в която работя е техен партньор.  За търговските им представители не знам , но в офиса в София са изключително големи и коректни професионалисти. Мисля, че тази фирма е много добре школа за създаване на кадри.Моите поздравления за финансовия отдел на фирмата, при досега си с него винаги съм оставал с много добри впечатления, особено  последните няколко пъти.Искам да кажа на всички които пишат в тази тема, че фирмата е доста добра според мен,е има си своите  слаби звена по веригата, но ако някой знае къде няма да каже и ние да отидем там.

Много съм притеснен като няма директор кой ще ме назначи.Дали фирмата не е пред фалит .Чувам трудно им върви стоката.

Някой знае ли дали директорката на фирмата напуска компанията и ако да защо?

Що за фирма е това, да те уволнят на паркинга на Метро Варна, без да се изтъкнат конкретни причини, но те заплашват с дисциплинарно уволнение ? Не се изплащат комисиони за финализирани сделки, най-вероятно ги получава някой друг, смятам, че трябва да се уведоми централата във Франция какви ги върши госпожа Гигова

Аз по въпроса за фирмата,сигурно е коректна щом казва госпожата Регионална мениджърка, но защо фирмата търсеше Регионален мениджър за Северна България преди 2 месеца инкогнито???

Извинете ме, че изяждам понякога буквите когато бързам и пиша,но съм малко ядосана на мнението на хора, работили в Тимак България и оставили следи, които все още трудно преодолявам при разговорите с клиенти останали много разочаровани от поведението им.

Здравейте на всички участвуващи в този актуален коментар. Не случайно съм написала името си, защото от многото си практика в няколко големи търговски фирми съм разбрала едно: човек трябва да стои достойно зад името си и професионализма си.  Работя в Тимак вече година и половина и искам да кажа на всички недоволни: Няма по социална  и по коректна фирма от Тимак, просто не сте работили за други търговски фирми, за да имате възможност да сверите часовниците си.