Тимак Агро ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Тимак Агро ЕАД

Искам, да споделя че продуктите са като вс на пазара, всичко е фалш измама и промиване на мозък. ПРОДУКТИТЕ НЕ РАБОТЯТ. Търговците, правят немислимо неща заради продажбите а никога дори и качеството не е на ниво, збит тор, на буци на прах. Управлението е много зле хора без познания, без с куполи всяка втора дума е лъжа и засилка.Тимак постоянно следят хората по зле е от казарма.

"Лъжат се хората".Това е коментара на един познат ,който продава къщи на Французите в България.Това е за бъдещите кандидат търговци,чиито уши и очи ще бъдат замазани с красиви думи и обещания/оферта за работа .Истината е ,че керванът си върви и кучетата лаят-това е ситуацията там и след "промените".Ще използват силни думи без да влагат абсолютно никакъв смисъл, да не говоря за съдържание ,в тях.Не им се вързвайте,защото не сами че нищо положително няма да научите,а само ще си изгубите времето.А не си мислете и че ще се пенсионирате там ,защото досега няма такъв служител.
За нивото на професионализъм не ми се говори,то трябва да го изживееш за да бъде прието като коментар от аудиенцията тук.Абсурда е тотален,който не вярва просто да приеме отправената му оферта и да заработи там,на всяко едно ниво на проява в Тимак,ще го види и осъзнае.Особенно ако идва от друга фирма с минал опит.
Същият коментар стои в сила и за психологичното здраве и на ръководството.Какъвто и пример да посоча тук ще бъде в сверата на невероятното за страничният читател.
Късмет на бъдещите търговци в Тимак,не искам да ви спирам да работите там.Искам да ви предопредя или по -скоро алармирам ,ако имате добро настроение,ако се радвате на живота,семейството и приятелите,ако имате положителна нагласа към света и живота,не почвайте в Тимак.Тимак и ръководството зад Тимак ще се опитат и много скоро след като започнете ще ви отнемат това чувство и ще ви дадат в замяна всичко противоположно на написаното по-горе.Ще се институционализирате и има вероятност дори да не можете да си спомните какво е добро настроение след като напуснете за известно време,да не говорим за безсъние и други заразни психологически болести.Други ще се радват до безумие и ще получават поздравления ...за това че са напуснали.Пише ви ги бивш служител,които излезе относително умен да бъде в Тимак ,след Емилия...
Новото ръководство са нейни протежета и наследници на система на работа ,която тя е изградила и се подържа от настоящето ръководство до запетая.
Не хранете илюзии,те ще се опитат да ви ги продададат.Нямате си на идея с какво се захващате и какъв голям балон е Тимак.
Надежда тука всяка оставете.
Искате ,конкретни примери?Започнете работа там и козовете сами ще почнат да хвърчат към вас,сами ще си ги набавите .

Само като се мине набързо през коментарите, става ясно как някой е строил в 2 редици "настоящите" служители да хвърлят тук цветя и рози. Това е една фирма, която имаше някакъв потенциал преди вещицата Емилия Гигова да дойде и да развърти голямата метла. Добре че се разкара тая смотла, дано сега да им потръгнат нещата, а гумаджийката да ходи на пазара да продава зарзават, макар че и за това се иска талант

Аз предлагам да се инсталирате най-новата версия на skype или viber за да се чуваме и виждаме по-добре.     Finalement, il y aura: Bonjour, je suis Gerom.

Относно последните коментари от "настоящи" служители. Скъпи мои, докато сте "настоящи" вашето мнение винаги ще бъде "абсолютно обективно" и с "ясни правила и регламенти". Само времето ще покаже какво е вашето мнение, без диригента в сянка.

В този формум рядко се случва да напише някой, който е доволен от работодателя си ( за съжаление ) Аз пък реших да го направя. Да - Тимак е прекрасна фирма със страхотен екип - и на полето, и в офиса. Вярно е, че не са малко тези, които са си тръгнали от тук, но никак не сме малко тези, които работим заедно от 5-6 години. Абсолютно обективно - Тимак дава възможност за развитие, предоставя възможности за непрекъснато усъвършенстване, разбира се за тези, които имат желание и не се смятат за твърде знаещи, за да продължават да учат.

Във фирмата работя от 5 години и мога спокойно да заявя, че се чувствам горда от този факт. Именно тук аз имах въможността да се изградя като професионалист. За да предлагаш специфични продукти на такъв динамичен пазар като нашия е необходима силна мотивация и вяра в това, което правиш. Във фирмата има ясни правила и регламенти, но също така се дава и голяма свобода на хората, които искат да се развиват. Тимак държи изключително на професионализма на своите служители и непрекъснато полага усилия и средства за тяхното усъвърженстване, тъй като именно регионалните агрономи създават имиджа на фирмата в различните части на страната.

Бивши и настоящи колеги, не разбирам защо непрекъснато плюете по фирма, която дава на всеки професионалист това, което си е изработил. АЗ напуснах преди време, защото започнах собсвен бизнес, но нито веднъж не се случи да ми се забави заплатата, да не ми се изплатят комисионните по моите продажби. Имало е и тежки месеци, ное имало идобри и много добри. Пишат се отчети и има джи пи ес-и ама и в другите фирми ги има.( имам впредвид международните ). Криви си душата всеки, дето казва, че са му спрени комисионнии забавени заплати.

Разбирам те напълно. И при мен протече така  само ,че в друг регион.Като панаирджийска мечка те разкарват, и задават неправилните си въпроси и чакат правилният отговор.Иначе Тимак Агро е голяма френска компания, само че със топ софийски мениджмънт. В моят регион ги мачкат като хлебарки на пазара конкурентите им!

Незнам защо пиша но много се подразних от отношението и интервюто в тази фирма! Кандидатствах за Регионален за един регион беше някъде лятото на 2013 година преминах през първото интервю и се наложи да пътувам до град Ямбол и да ми бъде проведено там интервю но от Регионалната представителка не и помня името вече, тя щяля да ме оценява дали имам данни за тази позиция. Нямаше такъв ЦИРК дами и господа!!! Хукнах аз от предния ден да спя в Ямбол за да съм бодър за сутринта, започна деня на другата сутрин, тръгнахме по нивите и постоянно ми бе задаван въпроса как си , как ти се струва , ще я бъде ли? Аз се возех като куфар отзад пресичахме поля и ливади...Седнахме да обядваме... Отново въпроси ..Как си? Как я виждаш? Аз започнах да се чудя какво става, да не съм на кастинг за магаре! Към 15,30 следобяд ми обявиха, че трябвало да си хващам автобуса, хукнахме да гоним автобуса все едно бях на екскурзия!!! После разбирам, защо не съм допуснат до трето интервю ..много въпроси съм задавал???? Тази дама Регионалната нищо лошо към нея но как да не задавам, като тя се хилеше и си говореше по телефона целият ден" Загубен" за мен !!!Накрая пред автобуса въпросната дама ми каза ...Ама аз нищо не разбрах за теб... Както и да е ..Така и не се видях с госпожа Гигова толкова слушах за нея през целият ден! Странно интервю за мен след като имах чувството, че се намирам в Господари на Ефира! Незнам имали в момента човек в моя регион но СЛЕД ТОВА велико интервю ...Слава Богу господа...