М§ВМекспрес /img/frontend/nomap.png"

М§ВМекспрес

Като гледам всичките сте ми пациенти. Всеки месец си получавам фактурата от Виваком чрез Вашата фирма и всеки месец се обажадм на оператор но Вивваком и заявяввам, че не желая повече да си получавам писмата чрез МБМ Експер и въпреки това всичко се повтаря отново и отново всеки месец.
Както аз така и всички комшии в блока нежелаем да получаваме писма чрез Вас. Писмата се слагат на камара в блока и после всички ровим като кокошки, да не говорим че може и злоупотреба да стане.
Имаме си ПОЩЕНСКИ КУТИИ, но както се досещате САМОТО ИМЕ ПОДСКАЗВА ,ЧЕ СТАВА НА ВЪПРОС ЗА ПОЩЕНСКИ ПРАТКИ, ПОЩА, БЪЛГАРСКИ ПОЩИ И Т.Н. Вие сте куриерска фирма, а ние куриерски кутии нямаме, ако искате може да ни турите на всички по една кутия и си слагайте писма колкото искате.
А най-добре е да дойдете първо да ви прегледам и после да говорим.

Отношението на настоящата управа (по мое професионално мнение абсолютно некомпетентна по отношение на механизмите в тази сфера) към служителите е, много меко казано, безочливо и безобразно. По никакъв начин не се стимулират хората, които действително имат желание да си свършат работата качествено, прецизно и (от огромно значение предвид естеството на дейността на фирмата) в определения срок; обратното - стига се до очевидни и недвусмислени подигравки. Не бих препоръчал на никой колега да има вземане-даване с тази фирма.

Абсолютно недостойни хора управляват фирмата,хора,които толерират шуробаджанащината,подмазването и простотията. Заплащането наистина е смешно, особено на хората, които работят най-много - куриерите, работата е ужасно много и доста тежка, не съветвам никого да се захваща с тях освен ако не го е закъсал яко.Смешници!!!

Много стабилна фирма със добро заплащане и работа среда

Като бивш служител във фирмата мога да споделя моето мнение.В никакъв случай не Ви препоръчвам да се захващате с НЕЯ!!.Заплащането е чиста подигравка.Уважение и привилегии - тези две прости неща са им съвсем чужди понятия.