Eurotech Services Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Eurotech Services Ltd.

Здравейте, кандидаствам за работа в тази фирма.
Иска ми се ако може някой да даде обективно мнение за атмосферата, самата работа и ръководството.

Мерси

По един кратък коментар на всяка една от оценките ми.
1.Заплащане (-5), направо унижително за естеството на работа
2.Уважение (-5), уважават се подмазвачеството, некомпетентността и интригите. Колкото повече работиш и напредваш, толкова побече те смачкват.
3.Привилегии (-5)-липсват
4.Фирмена сигурност (-5)- няма нищо сигурно, днес си на върха а утре в калта, зависи какво ще им скимне на шефовете. Определено колко по малко знаете и можете, толкова по добре за вас
5.Ангажираност (-5)- убийствено работно време, на база заплащане, което е безмислено, тъй като през нощните смени няма абсолютна никаква работа
6.Потенциал за развитие (-5)-ако сте подмазвач или слабо интелнигентен, прогреса ви е гарантиран, за неопределен период от време
7.Местоположение (4)- единственото положително, намира се до софияленд, точно до токуда, удобен транспорт
8.Колеги (0)- има доста свестни хора, който си цъкат на мизерни постове с години наред, и са доста сиви и изморени, на моменти картинката наподобава концлагер
9.Работна среда (-5)-никакви условия за труд, ужасно малък и тесен офис, никакви климатици, слаба светлина, компютри който повечето време не работят, мениджърска политика-липсва,повечето от тях не могат да боравят със съответния език, цари тишина и страх навсякъде, цял ден и цяла нощ бивате забити пред един монитор, и гледате едно и също, нямате право на интернет, само "мениджърите" имат право на достъп и ако ви се наложи да проверите нещо свързано със работата, сте длъжни да минавате през тях, докато клиента "търпеливо" чака.В повечето случай агентите усведомяват мениджърите за новости в работата, съобщени им от клиентите, абсолютно несериозно за една уважаваща себе си фирма.

Общо взето работата е подходяща ако е първа през живота ви. Избягвайте работата в Казино отдела, шефовете и условията на труд са просто равносилни на експлоатацията на роби.Ако попаднете там, по каквото и да е причина, препоръчвам ви на секундата да запоцчнете да търсите нова работа. Бях част от ВИП отдела, който е много по добре на база на останалите, но като цяло всичко казано до тук се отнася и за него.

Фирмата има публикувана обява за длъжността HR Manager. В интернет пространството няма почти никаква информация за дейността на компанията, структура на управлението, заплащане и условия.
Имам дългогодишен опит в сферата на човешките ресурси и бих била благодарна за информация, относно фирмата.
Предварително благодаря на отзовалите се!

Виждам нова обява в джобс от Еуротек, за нов отдел ли иде реч и ако да-за какъв? Професионалист съм в сферата, работя почти от зората на аутсорсинга в тази сфера и единственото, което може да ме мотивира за напускане, са по-добри условия и нов проект (щото, колкото и е да е добър човек, едно и също в един момент писва)
За заплатата сигурно няма кой да ми каже точна сума, но...ще се радвам на всякакво инфо.
Благодаря.

хей Pure,
искам да коментирам само 1 твое изявление,
В EUROTECH никой не лъже в заплатите!!!!!!!! (нито за 20 лв., нито за  200лв.)!!!!!!!
това го заявавам най-отговорно и го гарантирам на 100%, тъй като аз съм тази която изчислява заплатите.(както знаеш)
Така че ако обичаш не разпространявай зловредни слухове!!!!
Ако имаш някакви проблеми със заплата си, заповядай да изясним случая.

Не бих я препоръчал на човек който търси дългосрочна работа с переспективи. Първо - дейността и е свързана с хазарта и второ - това е от този вид фирми които толерират и се стремят да изграждат служителите си като подмазвачи и самозванци.Но ако ви е първа работа, може би няма да ви правят впечатление тези неща. Аз лично като приключа със следването веднага напускам.Нищо полезно не научавам тук,цял ден се кьоря в мониторите на пс-тата (които даже са по 2 на човек!).След работа си като парцал и главата ти е пълна с безсмислени глупости.Относно заплащането-в сегашната ситуация може да се нарече приемливо, нищо повече!

действително фирмата е обособена като самостоятелно юридическо лице от 01.01.2009. Преди това е била част от фирма CSMS (можете да погледнете коментарите), поради което условията на труд, придобивките, разположението на офиса, мениджърския екип и стила на управление са доста идентични.

Аз работя там от месец март и съм супер щастлива.
Това е чуждестранна фирма, в която липсва отвратителния еснафски шуро-баджанаски стил на работа, управление и комуникация.

Колегите са млади, разтропани и супер интелигентни хора, владеещи минимум 2 езика. Има и доста native speakers, което прави обстановката още по-интернационална. Тъй като повечето служители са студенти смените им са съобразени с личните им предпочитания и възможности. Доста flexible и удобно.
Атмосферата е приятелска, което липсва на много други места.

По отношение на remuneration: заплащането е нелошо, дори прекрасно за условията на криза, получават се бонуси за добро представяне, 100 лева ваучери за храна, ваучери за такси и бензин, има безплатни сандвичи (Mr Burger), безплатна машина за кафе и други топли напитки, vending machine на кока-кола с какво ли не вътре на 1/3 цена и други награди за добро представяне. Българските закони се спазват изключително стриктно и осигуровките са върху реално получената заплата.

фирмата е нова, от 1ви януари тази година, за това няма информация никъде:)

Интересен факт е,че никъде по форумите няма информация за тази фирма.

Ще съм ви много благодарна,ако споделите впечатленията си за нея.

abc_to, какво стана на интервюто ти, и аз ходих на 15.05 на интервю там.