Elit auto /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 2 мнения

Здравейте и аз да се изкажа, мисля че е време тези хора от ръководството на тази фирма да обърнат малко внимание на подчинените си които изцеждат до дупка.
Но тъй като аз съм бивш служител СЛАВА БОГУ няма какво да ме интересува и не мисля че има смисъл да коментирам повече.
Пожелавам на ръководството да попада само на работници като тези над които бди и увеличава заплатите а именно марзеливци и не случайно попадналите там.

tova e edna ot vsi4ki firmi koito ako moje samo da si rob i ni6to da ne ti davat i da ba4ka6 kolkoto se moje pove4e, za kolkoto se moje po malko pari. Vsi4ko 6te e nared ZA TQX. E tova e firmata namira6ta se na kraq na vselenata selo Lozen (ni6to protiv seloto) no moje li takava iziskana firma da ne moje da si pozvoli da se razpoloji v nqkoq ot laskavite sgradi v po centralnite 4asti na grada. I vmesto samo da se iziskva ot xorata da se trepqt kato magareta da im se dade ne6to pove4e ot mizerna zaplata i otno6enie kato kam uli4no ku4e. AAAAA zabravix da kaja 4e praznicite i po4ivkite v tazi firma sa samo miraj pone za prostite rabotnici do6li bez vrazki v neq. I ako ne ste 4ovek na nqkoi ili ne ste na biuro moje samo da se nadqvate na po4ivka po-golqma ot 2 dni.