Лион Трейдинг /img/frontend/nomap.png"

Лион Трейдинг

Аз бях първия който почна да работи за марката! Много мога да кажа! И то преобладаващо негативни неща! По отношение на маркетинговата политика на фирмата. Някаква фирма му беше правила маркетинговото проучване на господин Мянев, което аз го оценявам с  3- в него не бяха засегнати въпроси като пряка и коствена конкуренция, места за разпространение и законови регламенти а освен това Мянев го беше изкривил през собствените си виждания и ме караше да предлагам храните на работодателите, което си беше съвсем друг таргет,  при странни условия едно от които беше да зареждат храните през ден тоест да се запасяват за два дена с храна.
освен това си има законов регламент за това, ако работодател иска да осигурвва храна на служителите си. А господин Мянев искаше да му се плаща без да се обвързва с регламента. Никой работодател няма да извади пари за храна ей така и после да му се обложат с данък. При положени, че има регламент, който избягва олбагането на такива разходи.
Освен това искаше да правя по десет срещи на ден хахх?!?!?! Мянев!!! това не са срещи с приятели!! А истински заети хора, които не играят карти в офиса си като теб! Схващаш ли??
Да не говорим че искаше да продавам по 20 000 порции на месец. Мянев продавш ли ги сега ще ти стисна ръката, ако е така!
Най общо казано потенцияла на този бизнес е нулев, който иска да изкара пари като търговски представител ще му пожелая "успех"
Аз още от началото бях много скептичен но реших да пробвам изкарах един месец и това ми беше достатъчно!

Здравейте г-н Иванов .........този сайт е за мнения по отношение на работна заплата и работа във Лион Трейдинг.И аз като бивш служител не помня да е имало персонал с подобно име.Радвам се , че оценявате ,,качествата ''на тази фирма , но ако питате мен ......дано не Ви се налага наистина да работите там. По отношение на заплатата - хората са коректни и заплащат по това , което сте договорили,но по отношение на работна среда..........пълен ужас. На 4 готвачки един и половина шофьор( единия не се считал за шофьор - само помагал ), един търговски представител се пада средно по 3 шефа с различно мнение. Вие си направете изводите.

Поздравления към целия работен персонал,който произвежда тези храни,наистина са много добри,в сравнение с всичко друго ,което се предлага на пазара,За съжаление българина още не е свикнал на такъв тип предлагане,но да се надяваме,че с подобряване на материалното му състояние ще придобие и по висока култура на пазаруване.Купувал съм различни храни от предлаганите и съм много доволен,препоръчвам ги на всички.

попаднах на дискусията ви и реших да се включа, за да внеса яснота.
Работя с г-н Мянев от почти 2 години и нещата изписани тук просто не са истина. Познавам цялото ръководство на Лион Трейдинг и хората са изключително коректни.
А сега кой от вас е работил там, с кой се е скарал и кой просто си пише така е съвсем друг въпрос...

Добромир Иванов,
София

Храната ,която предлага тази фирма е СУПЕР! Съпругът ми работи като международен шофьор и най-редовно му купувам от тези храни.Поздравления към цялото ръководство и работен персонал! Категорично заявявам ,че тези хора умело са съчетали функционалност, Европейското качество и традиционен вкус. Пожелавам здраве и успех на всички !

Обявеното и договорено заплащане не може да се постигне посмъртно. Развитието е спирано от хора, които уж не разбират, а се месят навсякъде и за всичко. Искат резултати, които няма дори и в компании с изградена търговска стратегия. Бонуси - на найсе. Заплата - след първия месец, а ако не устискаш или напуснеш - от умрял писмо. Добре обмислете, дали няма и друг вариант преди да започнете работа в "Лион трейдинг".