Фригус /img/frontend/nomap.png"

Господата бизнесмени се скриха като МИШОЦИ!!! Ходят с тъмни очила и шапчици! Ха ха!! Дължите толкова много пари на бившите си служители! Нямате ли поне малко срам?Прехвърлихте имоти и коли на офшорки и приятели. Явно не искате поне малко да се изчисти името ви. Явно , че се считате за недосегаеми . Но има закони , повярвайте ! Построиха заводчето с парите на хората - а иначе НИЕ направихме това НИЕ направихме онова! Пълен смях! Как ли спите? Как ли се оглеждате докато отивате до магазинчето ?

Хей , манифактуристи. Бъдете сигурни ,че ще дойде ВИДОВДЕН. Не се чуствайте неуязвими.Вземете се в ръце и изплатете на хората дъжимите светли и тъмни възнаграждения!!!Имате достатъчно движимо и недвижимо имущество.Поне веднъж постъпете мъжки и се опитайте донякъде да изчистите името си.Господа Пиперови!

Видите ли името Пиперов-дим да ви няма! Хора без достойнство и чест! Толерираха празноглавците и "приватизаторите".

Позор! Скриха се като мишки! Управители! Оказаха се пълни измамници!Големите инвеститори и фабриканти! Ха ха ха ! Научете основните икономически формули! Работеха с парите на служителите!Празни обещания!Нямали пари!Къде си прехвърлихте имотите? Няма държава и власт , за да защити служителите. Кога ще се вземат дължимите суми???!!!Никога-няма начин да се спази добрия тон и да има резултати! Собственици , имате освен финансови и морални задължения , защото ако не бяха няколкото работохолици и цял кошер търтей , нямаше да постигнете НИЩО!!!

несериозно отношение към клиентите!! не мога да разбера колко пъти трябва да звъня за да разбера каква е цената на една витрина.От петият път не стана...но ще продължашам да дерзая.Успех на останалите.......

Фирмата е страшно закъсала и се бори за оживяване, това го разбирам! Но не и прави чест отношението към хората, с които работи! Работила съм при подобни условия, но ние не лъжехме никого и обяснявахме кога и как ще изплатим задълженията си! В момента ми дължат около 2000 лв. и дори не отговарят на писмата ми! На Запад досега да са я разпънали на кръст , но нашето законодателство не прави нищо за такива като нас. Виж ако са ти изплатили сума пък ти не си пуснал фактура - глоба, но ако на тебе ти дължат пари ти си безпомощен да се защитиш.

Искам да споделя,че съм крайно доволен ,(след 8 години работа в тази фирма)че се разделих с нея.В коментарите има доста изчерпателна и вярна информация, но основното което може да се подчертае-това е незачитането на човешките права на служителите,неуважението им като личности и жители на една демократична държава и третирането на обикновените работници като по-низши в сравнение с ръководните постове.Общо взето има деление на класи, което няма как да се отрази положително на колектива като цяло, въпреки неистовите опити на отдел"Човешки ресурси"-(1бр.служители).В миналото на фирмата имах надежди за светло бъдеще и развитие в специалността, но УВИ! Основното ,което исках да споделя е това.

Хахаха- абсолютно си права- търсят секретарка с перфектен английски и по възможност немски, както и задължително висше образование. Заплатата е нищожна и се получава с 2-3 месеца забавяне. Така, че всеки сам може да си направи изводите.

Ооооо, докога ше си търсим офис-мениджър? Голям наплив от кандидати, няма що, само дето обявата се пуска не знам за кой път вече... иначе големи изисквания за такива пари бе хора?! И да не забравяме че орландовци е най-удобното място на което може да работи човек:) ама такива като вас накрая искат не искат, сами смъкват летвата хахахаха

Работата в такава фирма си е чиста загуба на време. Служителите работят без да получават заплатите си (забавянето е повече от 2 месеца). Забранено е използването на полагаемите годишни платени отпуски. Служителите се глобяват непрекъснато. Заплатите бяха намалени преди около 2 години, с оправдание- предстоящата финансова криза, в същото време работата се е увеличила неколкократно.