ТП Премиер Рисърч Германия Лимитед /img/frontend/nomap.png"

ТП Премиер Рисърч Германия Лимитед

Изключителна атмосфера, понякога много работа, но като цяло прекрасно място. На регионално ниво фирмата се управлява много добре.

Офиса, локацията, оборудването и обзавеждането е много добро. Мъчно ми е, че зависим изцяло от климатичната система за свеж въздух, но пълното щастие е мираж.
Аз работя в Database development отдела и мога да споделя, че натоварването е прекалено много. Извънредния труд не се заплаща, а можеш да си го вземеш компенсация друг ден, което предизвиква ужасна бъркотия при попълване на двуседмичните отчети.
Колегите са невероятни и само заради тях продължавам да позволявам да ме тормозят от 2 години с този извънреден труд.
Процесите и промените настъпват изключително бавно.
HR не е в България, което според мен е огромен минус и това също води до проблеми с набиране на кадри.

Споделям мение като случител във фирмата. Това е една превъзходна фирна, със страхотни хора. Регионалния Мениджър е много сърцат човек, винаги готов да помогне и да удари едно рамо. Всички колеги са страхотни хора. Обстановката е приятна,спокойна и приветлива. В зависимост кой е отдела е различна и по натовареност работна среда. До момента мога да кажа само суперлативи за фирмата. Колгите от Чужбина( масата) са изключутелно добри и винаги готови да помогнат. Както се случва има и гнили ябълки, но това е неизбежно. Много съм блгодарна да работя на това прекрасно място и сред такива прекрасни колеги.

Някой да си сподели впечатленията за фирмата...