Козметик Академи ООД /img/frontend/nomap.png"

Козметик Академи ООД

късно прочетох казаното тук.трябваше да да е преди да си имам работа с козметик академи.нареждам се на опашката от балъците тук.дано се оправят финансите на фирмата с моите пари.

така е.подкрепям твърденията на писалите преди мене.ако могат да не платят много се кефят.

големи хитреци са.и на мене ми дължат една заплата от по вече от 3 месеца.маи плачат да ги посети инспекцията по труда.осигуряват те на минимална заплата и на половин работен ден,а работиш 6 дни в седмицата в неква дупка.шефа се прави на велик,пък като требва да плати заплатата ти се крие като мишок.не се занимажайте с тия.

rabotih v firmata.estestveno za teh e da ne ti platqt.otvratena sqm ot otno6enieto kqm slujitelite.

даите мнение за фирмата,моля.коректни ли са към персонала и патньорите си.за работата с дистрибуторите ?спазват ли уговорките си и плащат ли на врвме.