Димитров ООД /img/frontend/nomap.png"

Димитров ООД

Работата в Димитров си струва. Какво е било в миналото не знам, но аз съм там вече 4 година и виждам че фирмата се развива. Отношението към нас е абсолютно нормално, работа колкото искаш. Не знам от къде са тия легенди за 10-12 часа работа без почивки и ред други глупости. Аз тези години съм оставала след работа само веднъж 45 мин и то преди това бригадирката ми ме помоли. Заплатите са като по закон точно на датата, разпечатките също. Виждаш си всяка стотинка която си изработил. Престанете да пишете глупости ами се хванете на работа.

аз съм един от най старите работници при така нареченият Димитров(мони) със 8 годишен стаж
не знам за какви 10-12 часа раобно време говорите ,но аз лично със колегите си като почнем от понеделник работа и не знаехме в кой ден от седмицата ще се приберем буквално!!! Спяхме там и то доста често заради така наречените забавяния на продукцията която чакахме до последният момент да излезе от шивашките линии.
Спрямо заплащането винаги са били коректни не мога да си кривя душата,но при положение че ти се заплаща само за 8 часов работен ден(което е несправедливо за хора които са работили като коне със дни без да се приберат по домовете си)
за 8 години отпуска съм ползвал 2 пъти!
отношението работник-началник е просто отвратително,третират те като роб който няма право на мнение!
другото което е наказанията : ами предполагам и останалите колеги и бивши такива ще се съгласят с мен че всеки ден могат да те наказват и накрая на месеца да вземеш един по ... а бе голям така да се каже
така че настоящи служители и бъдещи такива мога да ви дам един съвет,спасявайте се докато можете!!!
успех!

Много лошо отношение към работниците;;

Ако държите на себе си никога не започвайте работа в Димитров.За заплащането са коректни като изключим вечните глоби от порядъка на 50 и 100 лв.Те са нещо като месечен абонамент.Отпуската ти я разпокъсват на 4-5пъти и ти нареждат кога точно да я използваш.Болнични не се плащат а и те глобяват за това,че си се разболял.Винаги според тях получаваш много пари за нищо работа и те товарят с какви ли не задължения.А последната заплата не я чакайте....тя е компенсация за фирмата,че ви е хранила толкова време.

Още ли има кой да му се връзва,това което обещава дели на две и получаваш
реалното.

Тъй кат от две години не съм казвал нищо, гледайки нещата, които пишете, реших да драсна и аз някой ред. По-надолу е старото ми мнение. Можете да направите съпоставка над това как виждах фирмата тогава и кака я виждам сега.
Моето мнение не се е изменило особено много от това, което беше.
Въпреки, че вече съм бивш служител от няколко месеца, аз не съм напуснал фирма Димитров, защото не ми се плаща, не защото не съм получавал уважението, което съм искал, а защото не понасям работата с идиоти. Не говоря за бившите си колеги. Става въпрос за управлението. Не ми харесва управлението, което се избира. С риск да ми се разсърдят началници, с които и до ден днешен съм на някакви средни отношения(нито добри, нито лоши), ще кажа че хората, които са избрани да ръководят фирмата са крайно неподходящи за мястото си... Или просто са се самозабравили и са си заровили главата в пясъка, "изпълнявайки" задълженията си машинално, без дори да успеят да вкарат грам мисъл в действията си.(Действията им са простовати и нелогични, но не съм тук за да обиждам).
Искам да ви кажа, че фирма Димитров все още е добро място за работа и можете съвсем спокойно да си докарвате доста прилични заплати, без дори да ви се налага да ближете з*дник. Просто трябва контролът да е над НАЧАЛСТВОТО, а не на простолюдието(нас - работниците). Именно своеволията и усещането, че са богоизбрани, слагат лошия печат над фирма Димитров.
Не особено интелигентни личности застават пред образована жена и я наричат идиот крещейки с пълно гърло(демонстрирайки наличието на сливици), в лицето й и я унижават пред стотици души... И защо?! Защото г-н Димитров преди 15 минути на оперативката е забил в земята същото това не особено интелигентно същество и то трябва да демонстрира гняв и агресия, щото няма какво друго да направи.
Знам, че това ще бъде видяно от г-н Димитров(макар и младши) и затова директно задавам въпрос тук, тъй като след молба да се срещна с Вас, ми беше завъртяна темата в друга посока и отбиха номера.
С цялото ми уважение, г-н Димитров... Смятате ли, че плакатите с обещания(макар и реални) за 930 лева заплата биха привлекли умни и сръчни хора в екипа на фирма "Димитров" ООД, след като ще бъдат нагрубявани, обиждани и унижавани от хора, които не могат да им стъпят на малкия пръст, пред толкова хора... Само защото са си позволили да изкажат мнение? :)

дравей те,
казвам се Цветелина Симеонова-44г и съм служител на фирма Димитров-ООД.
Преди работех за фирмата,но напуснах като се отправих към конкурентна фирма,с цел по добро заплащане.
След известно време подочух,че във фирма Димитров се правят инвестиции в модерна производствена сграда ,където кандидатствах и работя към момента.
Първите ми впечатления,като Бивш и сега настоящ ,и като служител идващ от конкуренцията са Впечатляващи:
- направи ми впечатление обстановката,от която личи че се работи на Европейско ниво и се шие маркова продукция
След това впечатление ми направи чистота,бих се изразила ,че в сградата е като в Аптека.
-На следващо място-нови/модерни/ машини,
-Проведоха ми допълнително обучение,имам вниманието на бригадир технолозите
-Облекло,Чехли,удобни столове
-Оборудвани работни места
-получаваме навременна  техническа помощ.
-Почивките са регламентирани
-Работното време ме удовлетворява от 07:45ч до 17:00ч
-Заплащането бих казала  е едно от най-добрите/всеки си знае разценката,всеки знае какво ще взема/Аз лично работя от няколко месеца и не съм падала под прага на 890лв,колкото и парадоксално да звучи,
Тук имаме всички необходими условия на труд, лятото на хладно,зимата на топло, дори мога да кажа че се връщам в къщи изпълнена с енергия
-А в модерната столова, има богато разнообразие от храна на достъпни цени
На всички които го четат в момента тази моя задоволителност ,Бих казала: да дойдат на място и да проверят,че всичко е Истина,дори някой от удобствата които ни предстоят мога да ги спестя да не ни завидите :

Дават големи заплати,но на свои хора.Работят с ненормално раб.време,една събота се почива само,изв.труд се заплаща за 12ч само.В новата сграда ти пускат запис сутрин и вечер,да слушаш,с уж правилата на ф-мата,повечето машини са ръчни и не работят добре,а като извикаш техник ужас,чакай си.В М3 работят едва ли не целогодишно от 6:45,плат.отпуска е не когато ти се налага,а когато ти я дадат пр.5дни два или три пъти в годината,а какво се случва с оставащите дни от тези 20,явно се губят,Съжалявам че повторно постъпих на работа там,но се осъзнах навреме.Не си заслужава да работите там,ако цените здравето си.Нормите са големи ,разценките са жълти стотинки.А своб.раб..места има защото не са платени и работещите там ги избягват.Това е моето мнение

Не препоръчвам на никой уважаващ себе си човек.Управителя е прост циганин от близкото село Буковлък.Сами си направите извода.За съжаление в този град забравен от всички няма работа и хората са принудени да работят за този прост,но хитър ман"гал.

Моето наблюдение е от един ден прекаран във фирмата като кандидат за работа от друг град. Искам да споделя някои неща: 1, безплатната квартира, която се обещава, представлява апартамент в жилищен блок от старите, основно обзаведен, който се използва за нощувки на всички служители от София, които идват от време на време в Плевен, така че, квартирата не е само за вас, може дори стаята да се наложи да споделяте с някои случайно дошъл. 2, заплатата е официална + неофициална, естествено, както навсякъде комай в тоя бранш, но и неопределена. Предлагат ти един месец да работиш ''пробно'' при тях, преди да те назначат евентуално, и евентуално тогава става по-ясно за заплатата, което е много неприятно, разбира се. 3, много администрация. Много от тях са супер надути или сприхави, има и по-нормални, но по облеклото им личи, че заплатите не са особено високи. 4, в производството има много мъже и мутроподбни са на бригадирски позиции,също и много гардове 5, вероятно заплатите на производствения персонал - шивачи и т.н. е по-висока в сравнение с други шивачи в станата, за да работят и мъже ...но за другоселци не е за препоръчване, ще ви изядат местните от злоба че им извзимате работните места, не си струва ЩОМ НЕ ТИ ПОЕМАТ ТРАНСПОРТА ДО ПЛЕВЕН ЗА ИНТЕРВЮТО, ЗНАЧИ НЯМАТ СЕРИОЗЕН ИНТЕРЕС/ ПАРИ САМО СЕ НАДУВАТ