bTV - Balkan News Corporation /img/frontend/nomap.png"

bTV - Balkan News Corporation

Чудя се до кога смятат да излъчват тези ужасни турски сериали??? Сигурно на бабите в провинцията много им харесват, но един средно интелигентен човек веднага ще превключи на друга програма. Преди гледах бтв, но сега дори и новините им спрях да гледам. Надявам се да се осъзнаят по - бързо и да не купуват сериали на килограм

моля Ви следя филма Перла с интерес и работя на смени, молбата ми е ако е възможно да се повтаря преди обед този филм,защото е прекрасен сериал

Добър ден
Много ми е интересно защо взехте програма gtv и я прецакахте?
Какви са тия тъпи сериали, които пуснахте?
Натресохте и направихте един канал от тъп АБСОЛЮТНО gaden!!!Имаше няколко интересни сериала и вие ги премахнахте!
Защо унищожавате телевизиите с вашите простотии?

Мили господа от БТВ.Може ли да ограничавате дотолкова скоростите на видеострийминг по време на Формула 1.Не знам сървърчетата ли не ви смогват или shape-вате връзката,но от 514Kbit в нормално време,а по време на състезание 64Кbit.Ако искате да сте в крак със света поне си отделете малко повече ресурси и за машинките.Поздрави и успeх в съвременния дигитален свят.

bTV изпитват финансуви затруднения и може да ги купи бизнес дамата Ирена Кръстева.

Razo4arovana sam ot BTV. Kanqt na intervu, kazvay, 4e 6e se obadqt do opredelen srok i posle nikakvi gi nqma.

Здравейте, в края на миналата година кандидатствах за работа в bTV по публикувана обява от тях в сайта им. Извикаха ме на интервю. Мина много добре, направиха ми добро впечатление (присъстваха HR-а и шефката на ПР-ите). След интервюто казаха, че ще ми се обадят при всички случаи "до петък", независимо какъв е резултата. Дойде петък, никой не се обади, аз звънна в понеделник - HR-a го нямаше. Звъннах по-късно същия ден, беше в срещи, дадох си координатите, обясних за какво го търся. Никой не се обади. На следващия ден се повтори ситуацията. След няколко дни пак опитах да се свържа - същото. Приблизително един месец продължи издирването. Опитах се и с шефката на ПР-ите да се свържа, обясниха ми да търся HR-a - един младеж на не повече от 25, да се чудиш как се е уредил до тази длъжност. Страшно съм разочарована от bTV. Очаквах поне коректност от тяхна страна. Явно наистина и там е шуро-баджанащина и обявата за работа и интервютата са били просто проформа.

Работя от 5 години там, щастлива сым и си обичам работата.

Човешките ресурси на БТВ са по всякаква критика-абе шуробаджанащината никога няма да се изкорени от България.Нищо че БТВ претендира за това,че най-добрата медия.Остава си с претенциите

Относно правописа: там работят доста такива хора, така че е напълно нормално :-). Какво значение има дали буквата е е или и, о или у..., важно е да си роднина на роднината и т.н. Абе с една дума - шуробаджанащина.