bTV - Balkan News Corporation /img/frontend/nomap.png"

bTV - Balkan News Corporation

Не препоръчвам на никого, който се надява, че ще научи и ще има място за реализация в телевизионната журналистика, да си губи времето в тази среда, която убива мечтите на млади и кадърни хора. Единственото важно там е да си с връзки и да си ужасно нахален.

В общи линии в бТВ няма развитие в повечето отдели. Заплати увеличават само в някои отдели, при това рядко. Обучения почти няма. От привилегиите има здравно осигуряване, фитнес и ваучери за храна. Местоположението е в центъра, което е може би най-хубавото нещо. Смениха главната HR-ка наскоро, но няма никаква полза от нея. Тиймбилдинг - веднъж на 5 години. Като цяло не съветвам да се кандидатства тук, освен ако не си току-що завършил журналист.

В журналистическия отдел е шуро-баджанащина, много пъти кандидатствам и нищо. Във финансовия отдел наемат по-лесно, НО там си просто един номер, а не личност. Бива ли да се работи в отворен офис като се работи с конфиденциална информация?! Вие сте точно като американските фирми, които не уважават работника си и гледат да пестят от наем, защото отворените офиси като хамбари излизат по-евтино и по-лесно се намират. Но по всички последни проучвания отворените офиси причиняват стрес на работника, защото постоянно има хора, които да вървят край него и постоянен шум, който разсейва и причинява стрес. Хубаво им е само на репортерите, които ходят да работят на терен извън студиото и на водещите на новини и предавания. Другите да се замислят как се работи на етаж със 100-200 души постоянно дърдорещи, разкарващи се тук и там. БЕЗ слушалки в ушите ще луднеш.

За тия само прокурор, съдебен процес. Има Европейски съд за човешките права в Страсбург.

Много лоша атмосфера по-конкретно във финансов отдел. Абсолютно неграмотни. Не са наясно с елементарни неща и унижават всеки, който може да мисли и не им се подчинява на фашисткте методи, с които тъпчат хората, без връзки, без да са си навирили краката, за да получат работното място, без да са кихнали пари на някой, за да ги назначи на работа и в същото време имат повече познания от тях, и могат да мислят. Принципно информацията, която стои в община, ЕСГРАОН, електронното досие на НАП/НОИ за физическите лица, в което освен БУЛСТАТ на работодателя,адрес, брутна заплата има и информация за професията, която е упражнявал даден човек.

Как е възможно, в най-гледаното време (20.00ч.),да се пускат турски сериали, а български филми и предавания, като "Фамилията" и "България търси талант" да се излъчват в по-късен час! Учениците  ни, това ли трябва да гледат..., а когато си легнат, пускаме българското...С турския бит и култура ли да ги възпитаваме....
Възмущението ми е огромно, но вярвам, че може и да се промени...

Чудя се до кога смятат да излъчват тези ужасни турски сериали??? Сигурно на бабите в провинцията много им харесват, но един средно интелигентен човек веднага ще превключи на друга програма. Преди гледах бтв, но сега дори и новините им спрях да гледам. Надявам се да се осъзнаят по - бързо и да не купуват сериали на килограм

моля Ви следя филма Перла с интерес и работя на смени, молбата ми е ако е възможно да се повтаря преди обед този филм,защото е прекрасен сериал

Добър ден
Много ми е интересно защо взехте програма gtv и я прецакахте?
Какви са тия тъпи сериали, които пуснахте?
Натресохте и направихте един канал от тъп АБСОЛЮТНО gaden!!!Имаше няколко интересни сериала и вие ги премахнахте!
Защо унищожавате телевизиите с вашите простотии?

Мили господа от БТВ.Може ли да ограничавате дотолкова скоростите на видеострийминг по време на Формула 1.Не знам сървърчетата ли не ви смогват или shape-вате връзката,но от 514Kbit в нормално време,а по време на състезание 64Кbit.Ако искате да сте в крак със света поне си отделете малко повече ресурси и за машинките.Поздрави и успeх в съвременния дигитален свят.