Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Кандидатсвам за стажантска програма в Кока Кола, която ще продължи 2 години. Програмата е за trainesheep management. Искам да попитам какво е положението в компанията и по-точно в Маркетинг отдела?

Благодаря Ви!

Здравейте, ще се радвам, ако някой сподели мнение за data proccess assistant with english. Интересувам се от обичайните неща: заплащане, натоварване, местположение, колеги. Имам опит около година на такава позиция.

Наскоро бях на интервю за търговски в София, всичко беше на ниво!Взеха ме...

До колегата мислещ да започва в Backoffice отдела: аз съм бивш служител точно от този отдел, силно ти препоръчвам да си потърсиш друга работа. Натоварването е много голямо, а средата на работа силно отровна. Тимлидерката е свястно момиче, но има толкова много змии в този офис, че милата не може да си върши работата. Заплатата ще ти бъде 800лв чисто, не се надявай на повече защото хората с 10+ години стаж в отдела взимат 1000. Освен колегите в офиса, всеки ден ще се сблъскваш с невъзпитани и груби търговски представители и клиенти. Ще бъдеш виновен за абсолютно всичко, пример: клиент прави поръчка, ти я изпълняваш, поръчката отива и клиента решава да я откаже. Следователно теб те привикват и почват да ти бучат за това че си си свършил работата... Това си е чист кол център. От време на време ще те залъгват с някакъв подарък от рода на значка на кока кола или тениска, с писмо колко си важен за фирмата... За гъвкави смени дума не може да става и дори не си и помисляй да закъснееш. Ако 800лв е сума която те задоволява, със сигурност можеш да си намериш по приятна работа.

Какво е заплащането на машинен оператор в Банкя? И как е като цяло самата работа?

Може ли някой да даде мнение за позиция Payable Accountant
Благодаря :)

Здравейте ,
Кажете нещо за позицията:
Специалист Обслужване на клиенти Специалист Back office
Кандидатствах за нея и искам малко повече инфо , за самата работа и заплащането, работна среда , социален пакет.

Ей ако този огнян го бяха изгонили преди 3-4 години, компанията щеше да е в топ 3 по печалба в цялата група.
Благодарение на всичките далавери описани по долу от колегата огнянчо може да се пенсионира още утре.
Всичко остава за сметка на читавите хора които са страдали покрай него.
Светослав дано пред себе си поне признае, че е вземал грешни решения и се е доверявал на неправилните хора. А тези, които са били потърпевши включително и със съсипани кариери дано да му простят.

Това е изключително некоректна компания, много големи непрофесионалисти с твърде високо самочувствие и ужасно ниски заплати. Не знам кой се навива да работи в този смешен център, където експлоатацията е на върховно ниво, а мениджърите са абсолютно непрофесионални поради липса на знания и опит. Никакво уважение към кандидатите за работа като единствената им цел е да минат тънко с пари, а заплатите са все едно работиш в българска счетоводна кантора и няма нищо европейско в тях освен името.

Доста по-малки и не толкова известни фирми предлагат по-добри условия като заплащане и възнаграждение и според мен няма смисъл да си губите времето да ходите на интервю. Ако не им предложите да работите за без пари или почти - няма да ви вземат. Служителите там са с много ниско ниво на знания и опит, но понеже не искат много пари ги взимат.

Нека преди да напусне окончателно този съвременен Адрешко- огнян ( пиша му името с малки букви, защото е най-долният човек , който съм срещал), Светослав да сезира проверка , колко е навредил на Компанията.
Колко трейд промоции отидоха при доверени хора,колко маркетингови плащания се направиха към негови ортаци,как се кредитираха дистрибутори, как се крадеше маркетингови материали, как го прикриваха едни и същи колеги и т.н.Само тогава ще повярвам в честността на Светослав.Хора рано или късно съдбата ти връща.