Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България /img/frontend/nomap.png"

Coca-Cola HBC Bulgaria/ Кока-Кола ХБК България

Заради намаление на продажбите заради пандемията

Има орязване на Заплатите

Part-Time Половин работен ден е 500 лева Подигравка?

Както писаха колегите!

Part time Половин работен ден е 500 лева

Успех на всички!

Преди 20дни се пенсионирах в ПЦ Костинброд ! Започнах още в 1993г в заводчето срещу зоопарка. 1998г ни преместиха в Костинброд дълги години бях нач.смяна в производството последните 5 години завърших като маш.оператор. Накрая получих добри 10 заплати и добра награда защото имах голям стаж във фирмата.Действително не се получават големи заплати НО през всичките години се получава аванс и заплата точно на деня точно на часа ! Който е работлив рано или късно получава признание ! В момента и тук нещата са трудни но няма никога да потънете ! Ако търсите лесното и на хляба мекото не Ви е мястото в Кока Кола !

Здравейте. Някой има ли информация за длъжността Ръководител производство?

Благодаря Ви предварително.

С писането на това мое мнение искам да предпазя от грешка бъдещите кандидати за работа в кока кола.Чуеш ли кока кола-бягай далече.Това е фирма,която експлоатира тотално своите служители.Зад фалшивото афиширане как служителите са на първо място,как трябва да се работи по правила и други гръмки думи реалността е в сиво-черен отенък.Сблъскваш се с друга реалност.Няма графици.Работното време е 24/7.Нямаш право на глас,да мислиш.Нямаш право на отпуска,защото точно сега е сезонът.Нямаш право на отпуска,защото сега е време за ремонти.Ако си потърсиш правата или се възпротивиш веднага ставаш неудобен и това ти се показва по-най безкомпромисният начин. Направо се опитват да те смачкат.Няма на кой да се оплачеш.Просто не съществува такъв отдел.Кариеризъм и натегачество витаят навсякъде.Само те чакат да излезеш от стаята и веднага почват да те очернят.Без никакви скрупули гонят най-добрите си служители. Новопостъпилите се гледат с лоши очи.Искат от теб да разбираш от хиля неща,но да получаваш малко пари.Само те чакат да сгрешиш и те правят на бъз и коприва.Нямат желание бързо да те въведат в тънкостите на професията.Страхуват се да не станеш по-добър от тях. Най-голямата наглост е когато на края на годината за благодарност да ти дадат фиш в който най-подробно са описани разходите,които фирмата е направила за теб.Има някакъв "синдикат",който е само прах в очите.Той не работи в полза на работниците а в полза на работодателя.В кока кола искат работниците да бъдат просто роби.В началото на месец октомври 2021г.на една среща със служителите един колега направи предложение за оптимизиране на работният процес.Реакцията на ръководството беше потресаваща-все едно им вадиха бъбрек или черен дроб.Мога да изброя още много негативни неща,но ще ги спестя.Искам да ви предпазя от грешка.Постъпвайте в кока кола само в краен случай.

Не знам дали някой го е споменал вече, при постъпване на работа в Кока-Кола Хеленик ви извиват ръцете да си отворите нова сметка и отказват да превеждат заплатата ви по съществуваща такава. Така те обират корпоративни облаги от уговорката си с банката, докато служителите им плащат таксите за поддържането на сметките.

За щастие видях някакво положително мнение малко по-надолу в коментарите и се връщам да коментирам в тотален шок, за да не вземе някой да му повярва.

1. Кока-Кола Хеленик България не най-добрият работодател в страната. Това е толкова смешно твърдение. В момента в този сайт тази фирма е в класацията на най-лоши работодатели.

2. Висшият мениджмънт не се отнася с уважение към служителите на Компанията - първо, забавно ми става как "компанията" е написано с главна буква, за авторът е светиня явно. Второ, висшият мениджмънт изобщо не се отнася с уважение, не ви защитава, трупа проекти въпреки огромното натоварване и се опитва да ви убеди да не напуснете ("как ще си намериш работа по време на пандемия, сигурен ли си") докато самият той е в дискретен процес на напускане. Пълна смехория.

3. Заплащането е не само смешно, но ще се молите да не ви повишават, понеже заплатата търпи увеличение, но не можете да си позволите да издъхнете от работа и напрежение

4. "Всеки има възможност за развитие стига да има желание и да постига резултати" - златно оправдание, това чувате от минджмънта, когато не искат да ви повишат :D :D този коментар навярно е писан от мениджър, приятели. Или някой от "Човешки Ресурси", който отчаяно си търси нови кандидати, неможещ сам да се справи с текучеството в компанията.

5. "Повечето от бившите служители на компанията, които в момента работят в други фирми впоследствие съжаляват, че са напуснали и търсят възможности да се върнат. Има безброй примери, които доказват моето твърдение." - моля много старателно да прочетете какво ще напиша сега и да го запомните. Няма примери, които да доказват, че служителите с подвита опашка се връщат в компанията веднъж напуснали. Избийте си го от главата. Коментарът звучи много убедително, но нито един от нас не прочете никакви примери, нали? Празни думи, да хвърлят прах в очите. Толкова ми е по-хубаво като напуснах Кока-Кола, че сега недоумявам как съм оставяла някакви мижитурки да се гаврят с мене докато нагло ме гледат в очите.

6. "Ето защо съветвам колегите ми да бъдат позитивни, да следват целите си и да вярват в успеха. Няма незабелязани постижения и неоценени служители." - отчаян опит на, както казах вече, навярно някой мениджър, който се опитва да задържи екипа си. Измъквайте се навреме, този човек е на правилното място, но вие - не!

Няма защо да ми благодарите. Айде, със здраве.

Там в ЕС в Брюксел разни Депутатчета Калфин,Малфин и Сергей

Вземат 20,000 евро на месец брато

Ти тука работиш и Мизерстваш за без пари 450 лева Минимална

Голям Идиот трябва да си честно!

Звъни ме някакво Момиченце от Човешки ресурси и ми предлага

Митимална работна Заплата 450 лева

Срам и Позор щях да получа Инфаркт?

В чужбина Минималната е 1000 евро

Тестовете и Интервюта на Английски език

Са направени за Отсяване на кандидатите

Да ти видят Колко ти е Сивото вещество

Мозъка?

Сам си прави Заключения дали да Кандидатстваш?

То на Операторите в Производството

Заплатите им са по -високи 1000 лева