forte dji dizain ood /img/frontend/nomap.png"

forte dji dizain ood

Здравейте колеги,
мина доста време от работата ми във "Форте Джй". И в това време аз поживях видях много неща, научих много неща. Сега разбирам че там аз научих много и дори малко повече от много :) Това беше работното мястно на което аз тепърва навлизах в материята на рекламния бизнес. След работата ми там аз има стабилна основа върху която да градя още знания и опит. Както всяка фирма има своите + и -, Лично аз не мислч че сега имам от какво да се оплаквам дори се гордея че съм работил там. А това че сме в момент на криза се надявам както колегите така и г-н Арнаудов да си вземат поука и да намерят наи лесния и безболезнен начин за излизане от ситуацията. Най-лесно е да плюеш и да търсиш вина. Огледайте се всички заедно и намерете правилното решение НАЛИ СТЕ КОЛЕКТИВ. От вас зависи.

Аз съм доволен че ме има в историята на Форте Джи :)

Здравейте, и аз решох да споделя нещо, защото май в БГ е много модерно да плюеш стария си работодател. Работих във Форте Джи близо три години и напуснах тъй като ми се отвори възможност да работя в чужбина. Моите уважения към написаното по горе особено към втория коментар. Явно някой колеги забравят много бързо хубавите неща. Вярно е, че не се плащат командировъчни, но като сме били на монтаж винаги сме имали отрупана маса и не сме лишавани от нищо. Ами я сметнете колко повече изяждаме и изпиваме. За близо три години не знам да се е случило някой уволнен де не си е получил парите ! А пък на "n.q." искам да му кажа: добре, че шефа те уволни, защото с твоите интриги доста ти бяха набрали колегите ! той направо те спаси бе Николай ! Засрами се да говориш така, мъж на години си, какво лоши си видял в тази фирма ! Искам да кажа и за условията за работа: вярно е, че шефа дължи много пари, ами искам да питам, коя фирма от нашия бранш има производствена база от 800 кв.м., чисто нова и по европейски стандарти. Аз се познавам  с доста колеги и повечето работят в дупки ! То такъв строеж изисква много средства. За забавянето на парите сме имали най-много 4-5 дни и то последната година, аз обаче имам приятели дето по 3 месеца лев не взимата, за това, че - много здраве ! На тези които искат да работят във Форте Джи мога да кажа, че ще научат много неща в тази фирма, стига да ви се работи, то 15 години на пазара не се стои ако си некадърник !

za tazi firma moje mnogo da se pi6e no nakratko,zapla6taneto ne e dobro parite sa minimalni za bran6a,i ne se vzemat redovno,kolektiva e dobar,no 6efa ne e ot nai dobrite ve4no e zakasal za pari i za tova bavi zaplatite,otpuskata e 10 dni za godina,ot vsi4ko te precakvat,ako imate vazmojnosti za izbor po dobre v druga reklamna agentsiq,imeto na firmata nqma da vi xrani

v tazi firma ostanaxa xorata koito ili sa s vraski(dqdoto na 6efa) i tezi koito gi e strax da si iskat zaplatata,s dve dumi otno6enieto kam rabotnika e nikakvo,ne se polu4ava redovno zapla6taneto a kogato 6efa ima i ne mu trqbvat,a toi ima mnogo dalgove vsi4ki za pari go tarsqt,drugoto koeto e 4e tasta mu vinagi se pazari za vsi4ko s rabotnicite,otpuska po kodeks na truda e 20 dni toi dava 10,komandirova4ni ne se davat.i da te izgonqt kato mrasno kote v na4aloto na rabotniq den ne e 4estno prosto ti kazva zaminava6 si,za6toto si iska6 zaplatata