БИОСЕТ ООД /img/frontend/nomap.png"

БИОСЕТ ООД

Рaботилa съм в тaзи фирмa достa отдaвнa, но тогaвa зaплaщaнето беше кaто в другите фирми с увеличение след всеки 4 месецa. Много интелегентни шефове, много добро отношение към служителите, не могa дa кaжa нищо лошо, бях очaровaнa от тях, предвид отношението нa тези в слънчеви лъчи. Единствено неспaзвaне нa рaб.време не ми хaресвaше.

Не правете грешката да работите за тази фирма - изключително непрофесионално и некоректно отношение към служителите. Заплащането е мизерно, реалното работно време от 8 часа е мираж.

Здравейте интересува ме длъжността EX-VAN моля ако някой знае нещо как стоят нещата за тази позиция в тази фирма че обещават големи заплати големи проценти върху оборота

Това е една от най-неоректните в заплащането фирми! Подвеждат те при подписването на трудовия договор! Първият месец не можеш да заработиш и минималната за страната заплата! Смешно ниско заплащане на извънредния труд!

Към госпожата представила се като Даниела.Уважаема, имаш поне десет правописни грешки-моят съвет, не моя; запетая пред които; да работят не да работат; запетая пред а, на две места е трябвало да сложиш  въпросителен знак/?/, вместо точка/./  и т.н. За такова писане на контролно по български език  в основно училище среден 3-3,25.Неуместно е някак си да критикуваш за неща, които ти също бъркаш, но пък имаш претенции, че знаеш повече от останалите, а и на всичко отгоре даваш и напътствия как да се работи.Моят съвет към теб е почти същият като твоя- по-малко приказки, повече работа. Ако започнеш работа в Биосет ще ти стане ясно, че въпреки нищожните ти знания  за  българския език и правопис, всъщност ще си една от най-грамотните там. Но както сама казваш, хората трябва да работят, а не да се офлянкват /много странна дума, има ли я изобщо в българския език?/.Пожелавам ти дълги години ползотворна работа за Биосет и дано след няколко месеца да бъдеш първата и засега единствена в този форум, която ще даде положителна оценка за въпросната фирма /разбира се изключват се няколкото добри отзива, които и за слепия са очевидни, че са писани от близките на собственика/.Наистина се надявам, най-после фирмата да се развива  към по-добро-условия на труд, промяна на отношението  на собственика към служителите, намаляване на текучеството на персонал и все неща от този род, които за съжаление са присъщи за всяка българска фирма.

Хора, моля осъзнайте се!!! Не съм работила във фирмата, днес кандидатствах и решех да прочета мнениеята. Не мога да повярвам какво пишете. Първо преди да изразиш мнение не е лошо да се научиш да пишеш правилно. Моя съвет към тези които плюят е първо се научете да пишете и след това да работите. Хора които не са положили труд да се научат да пишат как ще положат усилие да работат. Какво отношение ще получите след като не работите а се офлянквате, как да ви уважава ръководството. Това го пиша не само за Биосет а и за всички, които четат коментари и пишат такива за различни фирми. Преди да оплюете дадена фирма трябва да прецените вие какво сте дали от себе си.

Интересува ме длъжността търговски представител за Велико Търново.Моля,някой ако знае нещо за отношения,работа,заплащане да ми помогне.Благодаря Ви!

можели някои дами каже защо толкова пробват хора за техници обаждат се за първо интервю пробват някви хора явно не ги одобряват звънят след 2 седмици пак те канят на итервю искат да те пробват и дате видят как се спряваш с работа та като питаш за пари се отлагат като те видим ще прициним парите са табу какво е това пробване щяли ддати платят на рака и пак не знаеш колко някои можели дами вне се янота Ного смърди цялата работа.

Пълен цирк са!! Аз им направих първият внос на подправки, чрез Булгар лук (другата им фирма) Кехайов е гола вода докарах му Дилтур ООД  за клиент а той ми казва да не им продавам хахахах !!!!  Казвам му мога да те запозная с шефа им той не!!!!! Един път го питам за един артикул това цена с ДДС ли е и той ми вика да..................вие как го разбирате.....оказа се че е без ДДС и аз бях виновен естествено. Друг път ми вика, че не съм бил планирал вноса добре ххахахах пък се оказа после, че той не бил събрал парите още.....хахах а аз бях договорирал супер цена и качество и врезултат на това, че се забавихме двадесетина дена цената се увеличи на два пъти щото лирата в Турция девалвираше и въпреки всичко пак вкарах изгодно.......Има и други интересни работи за разказване ама........кво да ви "говоря" чудя се как са в бизнеса такива "бизнесмени"

По отношение на г-н "никой" от предния постинг. Дали на толкова неграмотно съставено и изразено мнение някой би повярвал?