Eurolease Auto Sofia /img/frontend/nomap.png"

Eurolease Auto Sofia

1 точка от 2 мнения

Ужасна фирма - несериозно отношение, некомпетентен персонал, глупави оправдания. Времето там е спряло. Купихме си кола, никой не не се обади да ни уведоми, че превода е получен, след интерес от наша страна  се оказа, че платената вече кола ще си получим след 5 РАБОТНИ ДНИ. Такова било "ПРАВИЛОТО"  при тях. Пълно безумие!
Личния ми съвет е , не се възползвайте по никакъв начин от услугите им, че ще се видите в небивало приключение. Неразбирам как в днешно време, все още съществуват такива фирмички.

Здравейте !
Може би пиша от името на всички клиенти и бивши колеги - много скапана фирма!
Никакво уважение на личното мнение!
Напълно отсъстващи правила на работа! Нулеви познания за фирмена сигурност !
Нулево въвеждащо обучение, а после те обвиняват за грешки , които си допуснал !
Заплащането - под средния минимум за бранша!
Унижение от страна на работодателя!
Отклонение /понякога/ от трудовото законодателство! Нулева управленска култура на управляващите ! НЕ съм сигурен и дали имат висше образование ! Е аз и работех не много време, но съм много разочарована! За увеличение на заплатите - забравете!
И най добре не се надявайте на нищо добро , ако не сте родом от град Дупница !!!
Компанията е създадена изцяло с Червени Пари! И подкрепя управлението на крадливите хора от тройната коалиция!
Наемат се хора с ниЗки личностно - хигиенни практики! И просто миришат!!!
Почти няма софиянци и се чуват невероятни фрази - тип говори на кирилица!