"Иксетик Пловдив - ЕООД" /img/frontend/nomap.png"

"Иксетик Пловдив - ЕООД"

Някой знае ли как протичат интервютата там? Какъв е теста по счетоводство?v

1100 лв заплата за оператор,но трябва да си назначен към Иксетик,защото има хора най-вече монтажници,които са назначени чрез външна фирма и заплащането е по-ниско.Дават купони за храна 60 лв,няма стол и храна,но има помещение,където можеш да се храниш с храна отвкъщи.8 часа и половина работна смяна като имаш 2 почивки по 15 мин и една обедна от 30 мин.Трисменен режим на работа.Осигуряват на това,което е по договор и извънредния труд се заплаща,а на празници на 200 % както си е по закон.1 час път до предприятието,което се намира в инд. зона Раковски и 1 час обратно.Смените са от 6 до 2 : 30 и 2 :30 до 11,а нощната от 11 до 6.
Фирмата е немска да,но управлението е българско и куца.Постоянно стрес,викане и обвиняване на работниците за проблеми и грешки,които идват от изцеждането на хората да работят да правят бройки и да гонят качеството,което не става или едното или другото двете абсурд.Работи се на по 2-3 машини бягаш като Юсеин Болт от една на друга да смогнеш на бройките,които излизат непрестанно :).Ако барнат малко управлението и се подобри отношението и уважението между работници и висшестоящи работа ще приятна и спокойна.

Фирмата се намира в индустриална зона Раковски срещу Кауфланд склада,който се вижда от магистралата по пътя Пловдив - Стара Загора.Заплащането там е много добро или 1100 лв за оператор,но трябва да си назначен към Иксетик,защото половината хора или най-вече монтажниците са назначени с външна фирма и им се плаща по малко,но пак е добре.Заплатите се изплащат по карта като закъсняват ден два най-много и те осигуряват това,което е по договор.Дават 60 лв за купони.Няма осигурена храна и стол,но има помещние,в което може да ядеш като си носиш храна отвкъщи.Има служебен транспорт като ти отиват към 1 час път отиване и още 1 час връщане.Работното време е 8 : 30 и се работи на 3 смени.С три почивки две по 15 мин и една обедна от 30 мин.Ново предприятие,чисто и с перфектна аспирация.Съблекалня голяма с душове.Отдел човешки ресурси са доста пекани мадами,които винаги те посрещат с усмивка и така.
Обаче работата за парите си е работа и то доста здрава,но това е най-малкия проблем,а проблема в случая са плановиците и управлението на фирмата,които не могат да си свършат работа като хората и постоянно нещо куца и викат за щяло и нещяло.Фирмата е немска,а управлението е българско и куца.Мрънкат им от централата за рекламации и бройки,а те незнаят как да оправят нещата.Един ден казват наблягайте на качеството,а друг ден на бройките,после на двете и т.н.Или нямат подход към хората и работниците в фирмата заедно да намерят решение на проблема ...
Колектива е на ниво и всеки колега ще ти помогне и няма да ти откаже помощ никога.
Извънредния труд се заплаща по кодекса на труда,а и празниците също (на 200 %).
Друго,че всеки ден имаш нови и нови отговорности,а всички те са задача на настройчика,който хайвана става луд и шашав по някога и трябва сам да се оправяш.
Нямаш почивка уикенда плановика те изтезава да дойдеш събота или неделя за да може да се спази някаква норма с бройки за седмицата и не може да си починеш като човек и да седнеш в някоя кръчма с приятели да пийнеш и хапнеш да се покефиш,че взимаш добра заплата и да си угодиш,което е рядкост.

Работя в тази фирма и трябва да ви уверя, че на по-добро място не съм попадала до сега, а имам доста трудов стаж. Чудесна работна среда, добри колеги( наистина са подбрани - възможността за конфликти или интриги е абсолютно невъзможна), прекрасно заплащане. Работи се и се потдържа немски стандарт във всичо. Това е - отговорност, дисциплина, качество и чистота. Чудесно е! Работата е отговорна и натоварена, но си заслужава. Тук няма място за кръшкачи, кибици или имитатори на работа. Работи се здраво. Много съм доволна и пожелавам на всички да попаднат на подобно работно място!

Как да кандидатсвам за работа в гореспоменатата фирма?

kak i ot kade mogem da razberem ako nabirat personal

nqkoi znae li dali 6te nabirat rabotnici.kakvi sa smenite i zapla6taneto

Някой имали информация за тази фирма?РАБОТНА АТМОСФЕРА,колеги,заплащане?