"Иксетик Пловдив - ЕООД" /img/frontend/nomap.png"

"Иксетик Пловдив - ЕООД"

Някой може ли да сподели мнение за стажовете във фирмата?

Магна Словакия е много добро място за работа. Има европейска организация за работа, прекрасно отношение към работниците и коректно заплащане. Когато реша да се прибера в България ще помогна на фирмата в с. Стряма за добра организация.

Здравей -те,Слави познавам те много добре,знам и за какво те изгони ония мухльо Исаев,трябваше да угоди на едно лайно от село Септември,което бълваше помия по твой адрес тогава.След теб нещата станаха ад,но сега май няма кой да работи.Нека всички да знаят че магна е кофти място за работа а и парите са около 800лв.нето,но на смени и по 12ч.си зает с тях,това е за мазаците,за монтажа 650лв.нето!!!!Поздрави.

Здравей анонимни приятелю(ко).Хубаво е че заставаш зад работодателя си(но дали го заслужава?)Аз на времето излизах сутрин в 05.10ч. и се прибирах около 16ч.Сбъркал съм, не са 12ч. а 11ч.(извинявам се за грешката от 1ч.)Говориш за ЦПУ 1000лв.(смешно е за фирма от ранга на магна).За монтажа 1000лв.е мираж.На мен не ми пука за тази фирма,но не заблуждавайте хората.Ако върна времето назад ,за нищо на света не бих почнал работа в магна.Фирмата не е лоша,а управлението е пълна нула(визирам отговорниците),а от там идват големите ядове за работниците.Гледам постоянни обяви че се търсят хора(а защо не могат да се задържат хора с квалификация при вас?).Специални поздрави на Илиянчо Исаев,благодарение на него сега съм ок в чужбина.

Слави, от кога 1000 лв брутна заплата е под средното за региона Пловдив, Защото в Магна дават толкова? И как от 8 часа стават на 12 с пътуването, при положение, че до там се ходи за 1 час със служебния транспорт?

Здравейте,за всички които са решили да работят в тази фирма искам да им изложа фактите които ще им помогнат въобще да не се занимават с това начинание.Заплащането е под средното за Пловдив,не случайно напускат масово.Работата е извън Пловдив и работния ден от 8ч.става на 12,отделно е че се работи на 3 смени.Отговорниците са меко казано некадърници и ще ви тровят живота.Аз не си крия името и заставам зад него за разлика от други мърши които лижат задници. Гледах едно видео интервю с Ивелина Сергеева,честно казано и тя не си вярва на казаното от нея ,а може и да са и казали какво да лъже аудиторията.Там на почит са послушковците начело с мижатурката Исаев.Този лигльо е с купена диплома и доста некадърен в много отношения,но аз съм му много благодарен че ме изгони на времето без да има за какво(да се натегне мършата на шефовете си може би,незнам).Сега печеля доста повече от прехвалената магна,искам да ви предпазя от грешки, или да ви помогна да не правите мойте със започване на работа там.

От 2012 до 2014г. работих в тази фирма,която беше добре като работодател и като заплащане.Четох постовете на Даниел Георгиев(не се познаваме,и не мога да си спомня за него),но нещата са такива че тази фирма БЕШЕ.Аз работех на ЕЦМ и началник ми беше едно монтанско нищожество ИЛИЯН ИСАЕВ,който е пълен чехалчо в къщи и избива комплекси на работата .Познавам и Черния и ония циганин Мимюн.Като цяло тази фирма е като всички останали,дай му на българския боклук власт и му гледай сеира.Сега гледам че не могат да намерят кадри за монтажа и за мазаците.Сещайте се колко е вече хубава фирмата с тези "ръководители".А сега гонете хората както преди.Лично монтанския щях да го разкрася,но мина доста време и в момента си изкарвам хляба в Германия,и не си заслужава да се занимавам с отрепка работеща във фургон(началници,лайнари).Внимавайте с Исаев,ходи и донася в полицията този изруд,после ще ви привикват,не че ми пука, но да знаете.

Кога се очаква голямото набирането на персонал до колкото знам в момента завода се разширява?

как мога да кандидатсвам за работа

как мога да кандидатсвам за работа