Бимко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ 7-МИ КМ, ЗИТ-КОРПУС, бл. 1, ет. 2&markers=София, Младост, ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ 7-МИ КМ, ЗИТ-КОРПУС, бл. 1, ет. 2

Бимко ЕООД

Остаряла соц фирма с лошо управление. Ако търсите работа, не сте амбициозни и не мислите за развитие е точното място за Вас. Местоположението е лошо. Сградите са стари. Само се правят на велики, но може да са били преди 30 години. Качествения персонал е напуснал. Наемат ниско квалифицирани служители и те ги обучават, НО те нямат нужните знания. Плачевно е положението! В търговския отдел няма търговци, а телефонисти. Инженери за развойна дейност няма, но ако се появят ще са заплаха за мениджъра в Производство/Сервиз.